Новини з 1996 року

Пробурили два шурфи, глибину Дніпра ще не міряли. Проектанти вже біля ділянки майбутнього мосту

Олександр Курилов 16 квітня 2021 13:10 669 0

Довгоочікуване і довгообіцяне будівництво нового мосту через Дніпро в Кременчуці, про яке в місті говорять уже тридцять років поспіль, – у 2021 році не розпочнеться.

Відповідно, цього року спеціальну будівельну техніку ніхто до нашого міста тягти не буде.

Також те, що записано в самому договорі на будівництво – у 2021 році в мостову справу вже мають вкласти 2,165 мільярда гривень, - теж нічого такого не спостерігатимемо.

Натомість усе буде простіше, а саме будівництво триватиме саме так, як його профінансують.

У 2021 році рішенням уряду на будівництво нового мосту через Дніпро в Кременчуці виділено 100 мільйонів гривень і ні копійки більше.

І це кременчуцький нардеп Шаповалов оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбуку надихаюче фото.

На фотографії – бурильний станок не першої молодості та два зразки кернів.

Підпис до фото від нардепа - «Будівельники нового кременчуцького мосту зробили перші шурфи в граніті на березі Дніпра на місцях зведення несучих конструкцій мосту.

Основа надійна - Український кристалічний щит.

Це символічна подія, яка увійде в історію важливого для Кременчука і всієї України будівництва», - зазначає Юрій Шаповалов.

Відомо, що до цього наш нардеп демонстрував фото з тракторами, які колесами давили суху рослинність у парку на Першому Занасипу, де колись буде стоянка будівельної техніки, яку задіють у будівництві нового мосту.

І «Програма плюс» розуміє настрій нашого нардепа, бо все-таки справа проектування нового мосту в Кременчуці, яка коштує 200 мільйонів, а з них 18 млн грн тільки вишукувальні роботи, цього року буде точно закрита наполовину.

Все-таки 100 мільйонів гривень уряд виділив. Й для того, щоб будівельники не відставали від графіка, уряд має виділити цього року на новий міст у Кременчуці через Дніпро ще два мільярди гривень.

Тож саме на цю звістку, а разом з нею на оприлюднення проекту й чекаємо.

А разом з нею чекаємо на завершення вишукувальних робіт на самій місцевості, для чого потрібно пробурити такі ж шурфи під майбутніми опорами, які стоятимуть серед Дніпра.

А ще потрібно переміряти в цьому місці ширину Дніпра. Втім там багато чого потрібно, й перш за все потрібні гроші в Державному бюджеті, аби це будівництво було профінансовано.

А для цього потрібні закони, які спрямовані на розвиток економіки України та на покращення благополуччя громадян. Але з цим питанням в нашого нардепа – біда.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2469 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2932 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3372 0