Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Про "актуальне". Кременчуцькі чиновники купляють гвоздики і троянди майже за 200 тисяч гривень

Валерія Макряшина 12 січня 2021 15:30 533 0

Кременчуцькі чиновники під час "зимового локдауну", коли більшість містян міркують, як заплатити за комуналку за тими тарифами, які затвердила нещодавно місцева влада, часу даром не витрачають.

У виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради почали активно готуватися до традиційних сяткових урочистостей, зокрема під час Дня Соборності України, який громадяни відзначають 22 січня.

Як і щороку, в цей день місцеві чиновники кластимуть червоні квіти до пам'ятника українського письменника Тараса Шевченка, але цьогоріч навряд чи це буде з великою "масовкою" із запрошених до участі в заході пенсіонерів.

Імовірно, спеціально для цього й для інших заходів виконком замовляє квіти. Відповідне оголошення про намір придбати 7 970 рослин, з яких 2670 шт. троянд і 5300 шт. гвоздик, було оприлюднено на сайті публічних закупівель Prozorrо сьогодні, 12 січня. 

 

 

За всі ці квіти замовник пропонує 199 тисяч 650 гривень. Пропозиції від учасників приймаються до 21 січня. 

Варто зазначити, що це вже не вперше кременчуцькі чиновники купують квіти і подекуди за дуже солідною ціною, а інколи  без тендера в "Гарди". А поки влада думає, кому та по скільки гвоздик на покладання видати, — кременчужани аплодують, тримаючи в зубах свої шалені платіжки, бо аплодувати заважають...

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 0 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 924 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1634 0