Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Про негідників. У Кременчуці учасникам АТО можна їхати в маршрутках з поліцією, або з директором маршруту

Олександр Курилов 19 березня 2016 11:15 1338 0

Кременчужанам–учасникам АТО їхати у маршрутних таксі можна лише, якщо викликати на місце поліцію.

Бо інакше їх виганяють з автобусів…

Такий висновок – про роботу міських перевізників, яку контролює відділ транспорту міськвиконкому зі своїм керівником Русланом Івашиною.

Одночасно це висновок роботи підприємства «СоюзАвтоЕкспрес» та його директора Костянтина Мирошиченка, який вибиває з міського бюджету мільйон гривень за перевезення пільговиків, про які казав, що «такі послуги його підприємства надає». А як надає, вже у соціальних мережах розповідає військовий Кравченко. І повідомляє він таке:

«Стара добра рубрика "Виродки нашого містечка". 18-00, зупинка "Керченська", треба їхати до "Аврори" (3 зупинки). Під'їжджає жовтий Еталон 25 маршрут. Номер ВІ18-77АА. Сідаю, показую водієві посвідчення інваліда війни та...

Починається лютий Треш. Водій починає кричати: "давай виходь! Он ззаду тролейбус їде і там свої бомажки показуй!" Я спочатку просто...

Питаю: "Ви взагалі віддаєте звіт, що ви зараз робите? Ви відмовляєте в проїзді інваліду війни".
Ця тварюка починає вести себе неадекватно: "Ану давай сюди свій папірець". Півхвилини картинно дістає окуляри і пробує вирвати посвідчення з рук. Не вийшло. Потім починає репетувати на увесь салон, що автобус нікуди не поїде, поки я не вийду (питання про те, що я повинен платити, не обговорюється, просто повинен вийти).

Я викликаю 102. Поясняю, в чому проблема. Питають держномер. Я питання переадресовую водію. Відповідає: "Вийдеш і дізнаєшся!" До "людини-гумовий виріб" починає потихеньку доходити, що життя - штука складна, й він вирішує їхати.

Найбільш мерзенне в цій ситуації, що з 6-8 чоловік сидять у салоні 2 відверто починають подгавкувати цьому мудаку, одна жінка і один сильно втомлений з роботи.

Водій, відчувши підтримку, понісся: "Понарісовивают собі і качають права, ви подивіться на цього інваліда". Мразь, одним словом. Дістаю телефон, починаю знімати. Баба кричить: "Не відволікайте водія". Мужик відразу зрозумів, що на горло взяти не вийде і затикається.
Прошу водія представитися - хамло йде в отказ. Проїжджаю свою зупинку, їду на кінцеву. Виходжу, записую номер. Еталон відлітає на заправку. Під'їжджають копи. Розповідаю, що і чому. Під'їжджаємо до заправки, поспілкуватися з цим ...

Є легенда про дволикого Януса. Тут розповідь про дволикого ануса. Такого рабського виразу обличчя я давно не бачив.

Починає заїкатися, що він просто погано розглянув посвідчення, тому що я не дав йому його у руки (це найстрашніший гріх, допущений мною щодо нього).

Поліцейські йому пояснюють, що ніхто в руки йому нічого давати не зобов'язаний. І він уже згадує і перевізника, й ім'я своє згадує "Сагаєнко Анатолій Опанасович." І лізе, сує руку: "Прасти, брат!"

 - Кажу, що "лугандонський сепар тобі братик". Тож пошептало, а поліцейські протоколу не склали, бо не було "адміністративного правопорушення, так як він фактично мене провіз безплатно".

Але це було 3 зупинки, а що б цей селезень кукурікав, якби я їхав більше? Але бридко на душі за наших співгромадян. І сам думаю, що було б у місті, качни його, як Донецьк або Луганськ?»

Відео випадку – за цією адресою.

https://www.facebook.com/100010006862102/videos/240750839601810/

Теги: пільги учасникам АТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 782 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1470 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1477 0