Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Прикмети різних країн, пов'язані з волоссям

pplus 22 жовтня 2020 07:50 275 0

У кожного народу існують різні прикмети, пов'язані з волоссям. Адже здавна волосся вважається осередком життєвих сил людини. Тому його так обожнювали і ставилися до нього з любов'ю. На Русі за волоссям немовляти і дівчини судили про тривалість життя і характер його власника. В Англії в старі часи лікували лихоманку, сховавши пасмо свого волосся в ущелину дуба. Тибетські цілителі вірять, що волосся — "живе" і володіє не лише енергетикою, але й особливим мисленням. Зацікавилися? Давайте познайомимося з прикметами більш докладно.

В англійському графстві Херефордшир людина, яку мучила лихоманка, повинна була піти в ліс і знайти дуб. Далі відрізати пасмо свого волосся й помістити її в ущелину. Вважалося, що дерево прийме хворобу людини і через коріння сховає її в землі-матінці.

Ірландське повір'я говорить: все волосся на голові людини вже пораховане. Тому в день страшного суду можуть попросити звіт про кожну волосину. Щоб не потрапити в халепу, ірландські жінки зберігають стрижене волосся і нігті в затишних куточках будинку.

Зустріти в Шотландії даму з непокритою головою — поганий знак. Згідно з давніми переказами це могла бути відьма, яка насилала причину на оточуючих, з'являючись на базарах і в інших громадських місцях.

Араби вірять: якщо не закопати в землю стрижені нігті й волосся, ними може заволодіти чаклунка, яка через них нашле причину.

Білоруси вважають людину з рудим волоссям — помічницею чаклуна.

Без всякого сумніву, волосся — своєрідний "захист" людини. Як і нігті, воно зберігає всю інформацію про свого господаря і може багато чого розповісти. Тонке — людина хитра, довге і густе — у господаря буде довге життя і щастя.

Забавні забобони:

У сільській місцевості вважали, що пасмо волосся, яке випало випадково із коси або "хвоста", було ознакою швидкої дороги. По довжині судили про сам шлях: довгий, короткий.

Сниться уві сні, що ви стрижете волосся, — "підрізали" достаток. Тобто в реальному житті це до збитків.

Першу сиву волосину не висмикують — щастя можна вирвати.

Підстрижете волосся на зростаючий Місяць — збільшите силу його подальшого зростання. І навпаки, підстрижете на спадний — уповільните зростання. Те ж саме стосується і нігтів.

Раптово з'явилася лупа? Чекайте горя або невдачі в ділових починаннях. 

Незвичні забобони про багатство, передбачити які могли по волоссю:

Достаток і вдале заміжжя у фінансовому плані обіцяли... волохаті руки в дівчини.

Якщо багато волосся на руках і ногах у чоловіка — незабаром він розбагатіє.

Містичним виглядає шотландське повір'я, яке свідчить, що сестрі, брат якої відправився в морську подорож, не можна стригти волосся вночі. Побутове пояснення і зв'язок між волоссям і морем знайти складно. Можливо, це залежить від того, що вода і волосся несуть якийсь "життєвий" сенс. Підрізаючи волосся, дівчина "втручається" в астральне і ментальне біополе свого брата. Як відомо, відстань споріднених душ не перешкода, а підрізаючи волосся, сестра тим самим "вкорочує" життя свого брата. А якщо брат на даний момент у морі, то велика біда і зовсім втратити його.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 840 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1528 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1529 0