Новини з 1996 року

Приємні новини для автомобілістів. У Кременчуці відкрили сервісний центр МВС

Валерія Макряшина 22 березня 2019 16:00 791 0

Сьогодні в Кременчуці ще одне важливе свято.

Нарешті після тривалого ремонту в приміщенні колишнього МРЕВ відкрився сервісний центр МВС, де кременчужани зможуть швидко зареєструвати своє авто, замінити необхідні дані в свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу або ж замінити саме посвідчення водія. Усі послуги займатимуть від 30 хвилин до 2 годин. 

Як зазначили на відкритті, сервісний центр працюватиме за принципом "відкритого" вікна, має прозорі та зручні офіси з сучасним технічним ресурсом. Дуже добре, що він пристосований для відвідування та користування людьми з обмеженими можливостями.

Керівник регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області Віталій Бондаренко наголосив, що відкритий після капітального ремонту Кременчуцький сервісний центр МВС є сьомим на Полтавщині та 150 в Україні. Він додав, що приміщення центру відповідає всім сучасним вимогам у сфері надання державних послуг. 

У рамках відкриття було підписано Меморандум про співпрацю Кременчуцького  сервісного центру МВС та ЦНАПу Кременчука, відповідно до якого незабаром замовити послугу з реєстрації та перереєстрації автомобілів, замінити посвідчення водія кременчужани зможуть і в Центрі надання адміністративних послуг.

Розташований Кременчуцький сервісний центр МВС за адресою:  40-річчя ДАІ, 3. Графік роботи: з вівторка по п’ятницю - з 09.00 до 18.00, у суботу - з 09.00 до 16.45. Неділя та понеділок - вихідні.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2539 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3003 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3443 0