Новини з 1996 року

Повіз «аргументи». Мер Кременчука Малецький сьогодні розбереться з головою Держкомтелерадіо

Олександр Курилов 29 лютого 2016 10:59 1489 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький сьогодні цілий день перебуватиме у столиці, де вирішуватиме питання інформаційної підтримки міської влади на обласному каналі ОДТРК «Лтава».

Разом з мером  нашого міста участь у виховній бесіді з головою Держкомтелерадіо Олегом Наливайком візьме й народний депутат України від Кременчука Юрій Шаповалов.

Заради такої події пану Малецькому довелося відкласти проведення щотижневої апаратної наради у міськвиконкомі й покинути на день саме місто з  його лікарнями, школами, дошкільними закладами, заводами, безробіттям та побитими дорогами.

Причина термінового відрядження – раптове погіршення інформаційного супроводу діяльності мера Кременчука на обласному телебаченні, де із завтрашнього дня мають припинити вихід кременчуцьких комунальних телевізійних новин з традиційним показом місцевих градоначальників.

Відомо, що ситуація серйозна – обласна телекомпанія «Лтава» як могла (сюжетами без позначки «реклама») допомагала нашому меру ще в часи передвиборчої кампанії пана Малецького, однак нині на самому державному телебаченні розпочато реформи.

До того ж є й інша причина – на Полтавщині діє 26 районних адміністрацій та п’ять адміністрацій міст.

Натомість в обласних новинах у більшості є лише кременчуцькі чиновники, які то прибирають сніг лопатами, то увесь час виступають з промовами на масових заходах.

Зрозуміло, які відчуття викликає показ нашого мера у міського голови Лубен чи Пирятина, які теж можуть без проблем збирати на телекамеру листя чи кидати сніг. І так само виступати перед своїми мешканцями вони можуть не гірше.

Автору поки що невідомо, як саме тиснутиме мер Кременчука та наш народний нардеп на голову Держкомтелерадіо, аби їхній агітпроп на території Полтавської області не обмежувався реформами у ЗМІ.

Вочевидь, про свою розмову та аргументи, викладені Олегу Наливайку, мер міста розповість на апаратній нараді завтра.  

 

 

Теги: Політика КременчукаВіталій Малецький

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2794 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3263 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3708 0