Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Постачальники «Маркетопту» показують фігури на пальцях рук, паркуються впоперек тротуару та лаються

Марина Баніт 15 січня 2017 12:11 1172 0

"А влада крила не видає"....

Якби люди могли літати, то, можливо, не відбувалося б так багато сварок біля цілодобового супермаркету, що біля зупинки «Міськводоканал».

Судячи з усього, відсутність таких здібностей дуже дратує як саму адміністрацію магазину, так і постачальників, які їздять сюди мікроавтобусами та вантажівками з товаром.

Звичайно, питання й до тих, хто давав дозвіл на розташування супермаркету в такому місці - чому крила не видають перехожим? 

Тож біля магазину вантажний транспорт заїжджає на тротуар, ставлять автомобіль не вздовж дороги, дбаючи про перехожих, а впоперек і починають заносити товар з авто в магазин!

Але це ще не вся біда, бо якщо одразу дві машини з товаром приїжджають в один час, то вони шикуються у чергу, але теж упоперек або буквою «Г».

Ну а якщо бувало три машини водночас, то все ж таки людям приходилося літати або такий варіант: раз автотранспорт стоїть на пішохідній дорозі, то пішохід змушений обходити по автомобільній дорозі.

І ви знаєте, можна було б мовчки обходити ці машини, закривши очі на їх протизаконність, але ж водії декілька разів наражали дорослих та дітей на небезпеку. Так одного разу водій намагався вирулити і то назад їхав, то знову вперед, поступово задкуючи на головну дорогу, тож голова в нього була повернута назад, а з цього ж магазину вийшла сім’я з дитиною.

Батьки буквально на очах у всіх врятували свою дитину від маневруючого горе-постачальника. Іншого разу пішоходи стояли біля машини і також не помітили, коли водій сів та почав рухатися. Вони відстрибнули у різні боки ще й почули лайку водія: «че не видите, что еду».

Не витримуючи цих постійних наражань на небезпеку та незручностей, кременчужани почали висвітлювати це питання у соцмережі. Так пані Ірина у групі ВК «Типовий Кременчук» розповіла про історію свого конфлікту, але вона зробила розумно, бо, по-перше, повідомила адміністрацію про їхню безвідповідальність щодо організації процесу розвантажування товару з авто, а, по-друге, викликала поліцію для фіксування порушення правил дорожнього руху та вгамування хамовитого водія. 

Ось що вона пише: «... Мова про "Маркетопт", що на зупинці "Водоканал".

Проблема розвантаження товару там існує з моменту відкриття магазину, оскільки саме приміщення розташовано в підвалі і підїхати до нього можливо лише по пішохідній доріжці.

Постійно потрібно маневрувати між вантажівками. Але сьогодні ситуація була особливо неприємна: розвантажувалися одночасно три авто, прохід було перекрито повністю!

Я йшла з сином у бік магазину "Книголенд", зробила зауваження тому водієві, що загородив своїм авто прохід, за що вислухала купу матюків на свою адресу.

Головний аргумент водіїв - вони розвантажуються, іншого місця для цього немає. Звернулася спочатку до адміністратора магазину, вона не змогла відповісти, чому пішоходи мають лізти через кучугури снігу, доки їм з вантажівок заносять товар.

Поліцію викликала, але зробила це, мабуть, надто емоційно, бо водії почули, забули, що треба заносити товар, і за хвилину з місця події роз’їхалисяь. Звернення моє поліція зареєструвала, вибачень ні від адміністрації магазину, ні від водіїв я не отримала.

Хоча, від'їжджаючи, водії мені сигналили і показували фігури на пальцях рук, може, то й вибачалися, а я не зрозуміла».

Користувачі розповідали, що це не поодинокий випадок і ці обставини дуже набридли. Також це не поодинока проблема у місті, про що розповіли мешканці.

Тож тут виникає низка проблем Кременчука. Мова й про порушення ПДД, і про людську свідомість, і про культуру робітників.

А питання більш серйозно треба ставити до власників, які по суті монополісти в місті. Якщо їм у  Кременчуці люди дають такі доходи, за яких вони множаться по всьому місту, то варто проявити піклування та повагу до таких речей, як не тільки їхні зручності, але й зручності споживачів.

А ось щодо місцевої  влади, то ніяк не забувається, як на протилежному боці від даного супермаркету над душею кожного пенсіонера, що намагався заробити копійчину продажем товарів з сільського господарства, стояло по двоє патрульних.

Декілька пенсіонерів таки були оштрафовані за продаж у недозволених місцях. Он як воно – коли є зацікавленість, то є й результат.  Стареньких пенсіонерів розшукували по закутках, а ось до вантажівок, що перекривають щоденно протизаконно дорогу на самій верхівці гори посеред міста, - байдуже! Чи, може, вигідно? Чи не так помітно, як бабусю й дідуся?

У Правилах дорожнього руху написано, що паркування на тротуарах заборонене. Але для легкових автомобілів і мотоциклів є винятки: їх можна ставити скраю тротуарів, але для руху пішоходів повинно залишатися як мінімум 2 метри.  

Також поруч і пішохідний перехід, і світлофор, і зупинка транспорту, а за таких умов патрульні поліції мають виміряти усе рулеткою й зробити професійний висновок. Тож паркування на тому місці (дивіться фото) взагалі заборонено для автомобілів.

Варто привертати увагу влади до наведення порядку усіма можливими методами.

 

 

 

 

 

Теги: Події КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 775 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1459 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1469 0