Новини з 1996 року

Послуги водопостачання та водовідведення стануть дорожчі на 15%

Ксенія Омельченко 17 серпня 2018 15:50 695 0

Комунальне підприємство "Кременчукводоканал" провело сьогодні в конференц-залі відкрите обговорення проектів НКРКП щодо коригування тарифів з централізованого водопостачання та водовідведення у 2018 році.

Тож, як повідомили присутнім представники підприємства, вже до кінця цього року вартість послуг водопостачання та водовідведення має підвищитися в середньому на 15%. 

Це вже четверте з початку року, подорожчання послуг у постачанні питної води та каналізації.
 

 

Представниця "Кременчукводоканалу" повідомила, що пропозиція підвищити тариф була розроблена ще в лютому. Тоді ж її було надіслано до НКРЕКП. І лише зараз, після опрацювання матеріалів, НКРЕКП у відповідь надіслало свій проект корегування тарифів, який кременчужани мали обговорити.

Тож що врахувало КП "Кременчукводоканал" у своїй пропозиції:

1. Підвищення вартості електроенергії

2. Підвищення зарплати працівникам підприємства

3. Зміни у сплаті податків

4. Підвищення вартості хімреагентів

5. Виплата кредиту МБРР

НКРЕКП проігнорувало пункт про кредит, який підприємство взяло ще у 2010 році, та не стало враховувати його у своєму проекті. Натомість інші пункти були не тільки враховані, але й збільшені від очікуваних "Кременчукводоканалом". 

Проте, коли ж відбудеться підвищення тарифів, присутні так і не дізналися. За словами представників "Кременчукводоканалу", зараз вони підготують результати обговорення, надішлють їх НКРЕКП, і тільки тоді Нацкомія визначить дату.

Зазначимо, що дане обговорення стосувалося лише першого підвищення тарифів на воду. Друге підвищення, тобто встановлення тарифу на водопостачання у 2019 р., очікує кременчужан узимку і складатиме ще приблизно 10%.

Детальніше про обговорення, а також про те, яку воду п'ють кременчужани, що робити, коли з крана тече іржава вода, читайте у наступному випуску газети "Програма Плюс" з 23 серпня.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 677 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1070 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1015 0