Новини з 1996 року

Пошукаємо винних ? МІСЬКВИКОНКОМ ВІДСТАВ ВІД ПЛАНУ – У КРЕМЕНЧУЦІ ТРИВАЄ ПУСКОВА ГАРЯЧКА

Олександр Курилов 12 жовтня 2015 17:19 1075 0

Перший день масового підключення тепла в квартири, що розпочато сьогодні,  показав і перший традиційний результат, який ми спостерігаємо усі останні роки. Кременчук відстає від плану початку опалювального сезону й відстає набагато.

За результатами першого звіту у міськвиконкомі на сьогодні – на 16-00,  приватним управляючим компаніям вдалося вже підключити  240 будинків з усієї кількості - 1112 багатоповерхівок.

Такими є дані всіх управляючих компаній та теплопостачальників, які сьогодні мали б завершити підключення до тепла будинків у центрі Кременчука та Дальній Раківці.

Мали б завершити, але не все виходить. Відповідно, багатоповерхівки в центрі Кременчука все ще залишаються з холодними, як морозильники, батареями опалення. Втім у тій же мерії запевняють, що підключення тепла триватиме сьогодні аж до 19-00 й слюсарі все ще бігають по під’їздах та підвалах з ліхтариками, повертаючи в різні боки засувки та крани.

Загалом, як на репортера, слід би, звісно, пошукати винних у цій справі, але як ти їх знайдеш? І кого призначити винним персонально?  Достатньо відомо - в тих же приватних управляючих компаніях, які обслуговують житло, кадрів, які щось знають, не так і багато.

Небагато, бо більшість слюсарів… скоротили вже дуже давно – якраз з того часу, коли наші ЖЕДи з повним штатом слюсарів скоротили вщент. Звісно, до роботи з налагодження теплопостачання в місті можна долучити й двірників з мітлами, але не кожен з них буде крутити ту засувку, яку потрібно, а не іншу.

Втім є одна думка – якби до справи підключення тепла долучилися самі начальники наших управляючих компаній – «Добробиту», «Житлорембудсервісу» та «Перспективи», то справи з відновленням постачання тепла були б веселішими. А так – чекаємо 10 днів (за планом – три), що для Кременчука є стандартом у початку відновлення опалювального сезону.

Теги: опалювальний сезон у Кременчуці

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2537 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3001 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3441 0