Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Поруч з турецьким мостом через Дніпро у Кременчуці буде і китайський в Горішніх Плавнях. Облрада

Олександр Курилов 25 червня 2021 15:30 697 0

У Полтавській області все-таки буде два мости через річку Дніпро. Причому один буде в Кременчуці, а інший - у Горішніх Плавнях. Й це Полтавська обласна рада сьогодні, де тривають засідання депутатських комісій, на яких розглядаються майбутні проекти рішень.

За тим, що вже вирішили на комісії з питань УЖКГ, – депутати облради дадуть дозвіл на внесення змін до Схеми планування території Полтавської області, яка затверджена у 2013 році.

Мова про схему в частині будівництва автомобільної дороги державного значення М-22 Полтава – Олександрія на ділянці обходу м. Кременчук з мостовим переходом через р. Дніпро Полтавської області.

Ініціатором цього рішення є обласна адміністрація.

Пояснення директора департаменту будівництва Полтавської ОДА Віталія Кулинича - Служба автомобільних доріг планує побудувати новий міст у Горішніх Плавнях. Інвестором є китайська компанія, яка має із САДом відповідний меморандум.

Цікаво, що заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков назвав це «історичною подією», а голова комісії Сергій Бєлашов висловив подяку китайським інвесторам.

Втім поки що жодного урядового розпорядження щодо будівництва через Дніпро біля Кременчука, тобто в районі Горішніх Плавнів немає.

Так само щодо «історичної події», за висловленням Євгена Грекова, який не пояснив, у чому саме історичність за фактичної відсутності підтримки України з боку Піднебесної.

Щодо можливого китайського кредиту на будівництво нового мосту, то тут  взагалі написано все вилами по воді.

Меморандум про будівництво мосту через Дніпро було підписано чотири з половиною роки тому, але за цей час справа з місця не зрушила й певно, що не зрушить, якщо брати до уваги нинішні європейські тренди.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 840 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1528 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1529 0