Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Поляки поділяться з українцями новим обладнанням для новонароджених

Альбіна Козлова 18 листопад 2018 10:50 488 0

Україна отримає європейські стандарти охорони здоров'я для новонароджених, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"Наприкінці листопада Україна отримає нові міжпрофільні Європейські стандарти охорони здоров'я для новонароджених. Це - перші міждисциплінарні протоколи, які протягом останніх п'яти років розробили 220 фахівців з 35 країн. Вони дозволять гармонізувати лікування недоношених та хворих новонароджених у Європі", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що стандарти представлять у Брюсселі, в Європейському парламенті, 28 листопада 2018 року, після чого передадуть Україні, як учасниці цього проекту. Ці стандарти стануть основою для розробки й реалізації стандартів і клінічних рекомендацій на національному рівні.

Також у міністерстві повідомили про намір підвищити рівень надання неонатальної допомоги. Зокрема, планується забезпечення сучасним обладнанням регіональних перинатальних центрів. Необхідне обладнання в українські медзаклади надасть Асоціація неонатологів Польщі спільно з Фундацією медичної допомоги дітям.

Крім цього, найближчим часом визначать три кращих перинатальних центри України, на базі яких відкриються тренінгові центри для навчання неонатологів. Також тривають програми стажування за кордоном для українських лікарів.

Нагадаємо, що 17 листопада відмічали Всесвітній день передчасно народжених дітей. Щороку 15 млн дітей у світі народжуються раніше терміну, а в Україні - близько 20 тис. Ускладнення в результаті передчасних пологів є основною причиною смерті дітей у віці до 5 років.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 869 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1562 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1557 0