Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Пологовий будинок завантажений лише на 50%. Пологи мають здешевіти

Марина Баніт 14 лютого 2017 16:21 848 0

Кременчуцький пологовий будинок завантажений наполовину - про це повідомив на щорічному звіті медичної діяльності за 2016 рік головний лікар міського пологовогу будинку Ярослав Прокопчук. Він відзначив, що матеріально-технічна база наразі у пологовому будинку на дуже високому рівні. Але при цьому 756 породіль - мешканки не з Кременчука у 2016 році народжували тут. 

Тож начальник головного управління  охорони здоров’я Максим Середа наголосив на тому, що ведуться перемовини з адміністраціями районів з приводу компенсації з бюджетів інших районів та областей вартості реально наданих послуг породіллям. Також планується знизити собівартість пологів на 5 відсотків, що, на думку головного лікаря, сприятиме більшому наповненню відділень.

Також наголошено, що лікарями Кременчуцького пологового будинку та відділення патології надається найвища безпека пологів.

Мова зайшла й про те, що з часів незалежності України у Кременчуці знизилася кількість абортів від 6500 до трохи більше, ніж 800 у 2016 році.

Теги: Кременчуцький пологовий будинок

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 7 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 931 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1637 0