Новини з 1996 року

Поліцейські виписали протокол на кременчужанина, який під час карантину торгував черешнею просто неба

Валерія Макряшина 21 серпня 2020 14:15 486 0

У судах продовжують розглядати протоколи, виписані на громадян, у період карантинових обмежень.

Так, до Автозаводського районного суду Кременчука з місцевого відділу поліції надійшов адміністративний матеріал про притягнення до відповідальності чоловіка, який здійснював несанкціоновану торгівлю продуктами у період карантину.

Відповідно до протоколу, 2 липня 2020 року, о 10.50, кременчуцькі правоохоронці, у ході патрулювання, виявили громадянина, який здійснював торгівлю фруктами, а саме черешнею та абрикосами у невстановленому для цього місті - біля будинку №39 по проспекту Лесі Українки.

Мало того, що чоловік торгував просто неба він ще, згідно з обвинуваченнями, порушив правила карантину та рішення органів місцевого самоврядування, а саме виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Заслухати пояснення від чоловіка щодо цієї ситуації суд не зміг, як і викликати його на судове засідання. І знову по вині патрульних, які зробили помилку в протоколі, вказавши неправильно адресу правопорушника.

З урахуванням вищевикладеного, суддя вирішив повернути адміністративний матеріал відносно чоловіка для належного оформлення до Кременчуцького відділу поліції Головного Управління Національної поліції у Полтавській області.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2540 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3004 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3444 0