Новини з 1996 року

Поліція просить грошей у мерії Кременчука, а та хоче отримувати половину штрафів за порушення ПДР

Віктор Крук 18 липня 2016 14:00 794 0

Такі взаємні бажання правоохоронців та міської влади сьогодні депутати обговорювали на засіданні комісії з питань житлово-комунального господарства, управління комунальної власності, енергозбереження, транспорту, зв’язку та IT-технологій.

Засідання постійної депутатської комісії було присвячене розгляду питань, що виносяться на чергову сесію Кременчуцької міської ради, яка має відбутися 26 липня. Одним із питань порядку денного майбутньої сесії стане заслуховування інформації начальника Управління патрульної поліції в м. Кременчуці департаменту патрульної поліції про стан охорони громадського порядку, злочинності та результати діяльності на території міста Кременчука.

«У звіті детально розписані види правопорушень, скоєних у Кременчуці, але немає порівняння з минулим роком. Не можна зрозуміти, чи поліпшилася боротьба зі злочинністю після створення Національної поліції», - зауважив депутат Олександр Кальченко.

Він додав, що загальне враження від звіту, це – «дайте грошей!», натякаючи на додаток до звіту на 5-ти сторінках з назвою «Список необхідних речей». У ньому детально розписано, чого потребує новостворене Управління патрульної поліції в м.Кременчуці, – від комп’ютерів та відеореєстраторів до чайника та кошиків для сміття (просять аж 11 штук). Усього у списку 209 найменувань того, що хочуть отримати різні відділення та сектори управління. Серед них є файли, швабри, відра, віники, граблі, совок для сміття та багато іншого. Отже, держава створила нову Національну поліцію, але забезпечила її лише гарними автівками за Кіотські гроші, а на віники грошей не вистачило.

Обговорюючи це питання, віце-мер Тетяна Неїленко зауважила, що раніше – у 2009 році – до міського бюджету надходило 50% від загальної суми штрафів, які інспектори ДАІ збирали з порушників Правил дорожнього руху.

«Міський бюджет тоді отримував за рахунок штрафів близько 4 млн грн. за рік. Це досить пристойна сума і з неї можна було допомагати поліції», - заявила Тетяна Неїленко.

Вона додала, що на виїзному засіданні бюджетного комітету Верховної Ради, яке нещодавно проходило у Полтаві, вийшла з пропозицією повернутися до досвіду розподілу штрафів, накладених поліцейськими, – половина державі, а друга половина – місту.

Якщо до цієї пропозиції прислухаються, то господарчі проблеми кременчуцької поліції можуть швидко вирішити за рахунок місцевих водіїв – порушників ПДР. Щоправда, штрафувати водіїв поліцейським доведеться «стаханівськими» темпами.

 

Теги: звіт поліції

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 59 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 119 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 329 0