Новини з 1996 року

Поки шукаємо кошти медикам, чиновники виділили сотні тисяч гривень на ремонт дороги біля санзони

Валерія Макряшина 13 квітня 2020 15:00 1586 0

Поки медики Кременчука ведуть активну боротьбу з коронавірусною інфекцією, Департамент житлово-комунального господарства виконкому міськради розпочав боротьбу із дірявими тротуарами та дорогами в місті, кількість яких завжди була необмеженою... 

Із приходом весни наші комунальники вже уклали договорів на суму більше 1 млн грн, замовивши ремонти пішохідних тротуарів та міжбудинкових проїздів у різних районах міста. І таких угод стає дедалі більше.

Так, відповідно до оприлюдненої інформації на сайті відкритих закупівель Prozorro, міський департамент ЖГК, сьогодні, 13 квітня, уклав договір з приватним підприємством "Перша Українська будівельна компанія" на виконання залишку робіт по капітальному ремонту внутрішньоквартального проїзду в районі житлового будинку № 91 по вул. Республіканській, що в мікрорайоні Раківка. 

 


ПП "ПЕРША УКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ" зареєстроване більше 1 року тому в місті Світловодськ Кіровоградської області. Фірма зі статутним капіталом 1000 грн має податковий борг в сумі 9 тис. 934 грн. 

Рік тому дане підприємство вперше взяло підряд на роботи по капремонту внутрішньоквартального проїзду в районі будинку №91 по вулиці Республіканській. Тоді їй було виплачено 750 тис. 484,80 грн.

Відповідно до оприлюднених данних ПП "ПЕРША УКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ" за все своє існування, а це рік і 1 місяць, отримала більше 10 млн грн з нашого міського бюджету, беручи підряди, замовником яких є наші комунальні заклади та установи. 


 

Читайте також: Комунальники замовили капремонт тротуарів на Молодіжному. Віддадуть майже 1,5 млн грн

 

За такі собі "залишкові роботи" по об'єкту на Раківці фірма отримає 741 тис. 051,60 грн, хоча спочатку комунальники готові були віддати з міського бюджету 1 млн 228 тисяч гривень. 

Якщо брати до уваги той факт, що при першому укладанні договору  фірма зі Світловодська взяла майже стільки грошей за свої роботи, як зараз, то це наштовхує на висновок, що там залишилося виконати рівно половину. 

Варто також зазначити, що будинок №91 по вул. Республіканській знаходиться приблизно на кордоні - поблизу санітарної зони, у мешканців якої нещодавно підтвердили захворювання на COVID-19.

Читайте також: Карантин ударив у голову? Кременчуцькі управлінці виділяють на тротуари і узбіччя більше 1 млн грн

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 639 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 836 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1196 0