Новини з 1996 року

Поки мер Кременчука Малецький ремонтує міськвиконком, медики несуть у поліклініку стільці з дому. Фото

Олександр Курилов 31 березня 2017 15:58 858 0

У Кременчуці – нова тенденція в міській медицині. Зміст останньої – кременчуцькі лікарі через відсутність потрібних побутових  речей у медичному закладі вимушені тягти з дому на роботу те, чого на робочому місці не вистачає.

Серед того, що лікарі виносять з дому, – стільці, крісла, папки й решта. Принаймні третина того, що є у кабінеті лікаря, це особисто його річ.

Відповідне повідомлення у соціальних мережах зробила депутат міськради Оксана Піддубна, яка виставила також фото. Самі фотографії депутат міськради прокоментувала так.

«Третя поліклініка м.Кременчука. З того, що я побачила, третина найнеобхідніших предметів у кабінетах лікарів має надпис "ОСОБИСТА РІЧ". Так потрібно? А може, так прописано в законодавстві?  Чи таким чином впроваджується медична реформа?» - запитує у читачів їх обранець.

Однак варіантів відповіді  з цього приводу – небагато. Перший  з таких можливих - поліклініка це не міськвиконком,  а ситуація з меблями й стільцями у наших медичних закладах  нагадує те, що було з ліжками і табуретками  у  міській дитячій лікарні.

Другий – саме питання  наших градоначальників не дуже цікавить. І врешті-решт, коли й хто востаннє бачив на прийомі в поліклініці хоч одного з восьми заступників міського голови Кременчука чи бачив особисто Віталія Малецького? Тобто вони в такі кабінети не ходять.  

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 674 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1067 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1012 0