Новини з 1996 року

Показуха чи реальні зміни? Робоча комісія перевірила харчоблок дитячої лікарні. ФОТО

Валерія Макряшина 09 листопад 2018 14:00 1936 0

А чи все воно так насправді, як здається?

Вчора, 8 листопада, нещодавно створена мером Малецьким робоча група на чолі з віце-мером Ольгою Усановою перевірила харчоблок Кременчуцької дитячої лікарні, мова про який, варто зазначити, не стихала протягом багатьох тижнів. Батьки хворих дітей і годуючі матусі найбільше скаржилися на якість їжі та дуже малі порції. На ці скарги першою відреагувала депутат міськради Тетяна Сідерка, яка 3 жовтня разом з представниками ЗМІ навідалася в харчоблок, яким опікується столична фірма "Понтем.уа", але зустріли їх не дуже привітно як кухарі, так і сама управляюча кременчуцькою філією Каріне Григорян.

Тоді журналісти разом з депутаткою побачили, чим годують хворих у дитячій лікарні: мізерні шматочки вершкового масла, які медсестра несла в кульку (!!!) годуючим матусям, незрозуміло з яких продуктів зварений суп, який більше був схожий на воду.

 

 

 

Також журналісти мали змогу побачити, як транспортують сніданок у відділення - їжу розвозили в старих каструлях, обмотаних простирадлом, і на таких же старих візках. Звичайно, після тієї перевірки в харчоблоці відбувся великий скандал. З особистих джерел "Програмі Плюс" стало відомо, що на горіхи дісталося одному лише шеф-кухарю. Жінку оштрафували чи не на півзарплатні й згодом вона написала заяву на звільнення. 

8 листопада  нові візочки, гарні каструлі. Готувалися?

Щодо вчорашньої перевірки робочою групою, то тут варто згадати слова деяких чиновників про те, що такі заздалегідь підготовлені перевірки не принесуть своїх плодів - уся ця постановка нагадує більше окозамилювання, ніж об'єктивне бажання змін. Тож учора була просто казка —  нові ідеально пофарбовані візочки застелені новою клейонкою з квіточками, абсолютно нові каструлі та чайники з неіржавіючої сталі, які місяць тому під час перевірки з Т.Сідеркою ніхто не бачив. Були, звичайно, й емальовані каструлі з радянських часів, але сьогодні вони мали більш пристойний вигляд - їх охайно підфарбували напередодні перевірки. Маємо великі сподівання, що цими візочками та гарними каструлями користуватимуться в лікарні й надалі.

 

 

Перш ніж піти до приміщення харчоблоку, робоча група перевірила документацію й не знайшла там досить значних порушень, чого не скажеш про сантехніку в харчоблоці. У приміщенні деінде працюють рукомийники та душовні кабіни, також у деяких раковинах проблеми зі зливом. Проблеми, звісно, були виявлені, втім це не було великим здивуванням для головного лікаря Лариси Носенко й представниці фірми "Понтем.уа", тому що за два дні до перевірки встигнути підготувати все для показу лише на камери провладного телеканалу - ну просто нереально.

Це розуміють і більшість свідомих кременчужан, які зазначили, що за день до перевірки все було просто вилизано до блиску. Й тут питання лише одне - на скільки вистачить сили в усіх працівників лікарні, аби підтримувати такі показові покращення? 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2537 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3001 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3441 0