Новини з 1996 року

ПОГАНА ОЗНАКА. Кременчуцькі комунальники тікають в «еміграцію» подалі від команди мера Малецького

Олександр Курилов 16 січня 2016 10:37 1475 0

Фахівці міського господарства, які поступилися місцем  не надто професійним, але молодим представникам партії «Поручень», лідер якої – кременчуцький  міський голова Віталій Малецький, шукають і знаходять роботу в інших містах України.

Тож у Кременчуці вже можна складати списки нормальних управлінців, які втекли з нашого міста світ за очі.

І першим у списку  - Олексій Гайдабура. Він, фахівець з енергоменеджменту та утеплення будинків міського УЖКГ, тепер буде першим заступником міського голови сусіднього Світловодська.

Поки що невідомі наслідки такого переміщення для Кременчука.

Зрозуміло одне – Олексій, який переїхав до Кременчука з Криму, вирішив звільнитися після прийняття міського бюджету на 2016 рік.

Чоловік займався утепленням будинків і пропонував збільшити суму коштів з міського бюджету, які виділяються для цієї справи.

Мова тут про погашення відсотків для ОСББ, які займаються утепленням, в про суму у 150 тисяч гривень, яку визначили міські градоначальники. Зрозуміло, що далі, а утеплення одного будинку коштує до мільйона гривень, просто сидіти в кабінеті й нічим не займатися через відсутність фінансових можливостей бажання у Олексія Гайдабури не було.

Тож він і пішов на роботу, яка відповідає його рівню, – буде першим віце-мером утеплювати будинки у Світловодську, й не лише це, завдяки європейським кредитам.

Натомість іще одна «перемога»  для Кременчука сьогодні – це Сергій Ярош. Колишній заступник міського голови з питань УЖКГ був обвинувачений промерським виданням «Бред-тудей» в усіх смертних гріхах і тепер керуватиме водоканалом у сусідньому Комсомольську.

Йому можна закидати, що він погано вигрібав листя з-під парканів, але за часи його управління житлово-комунальним господарством у Кременчуці лікарі ніколи не говорили одразу про сто осіб, які отримали травми на дорогах під час ожеледиці.

Що слід додати, така міграція - ще не кінець. Для його пришвидшення у мера Кременчука Малецького є ще великі можливості.

Є керівники комунальних підприємств, яких можна зняти й посадити у звільнені крісла молодих «поручнів», які жодного дня ніде не працювали, окрім як носили папери по мерії з одного кабінету в інший.

Є керівники міських закладів культури, на місця яких можна посадити своїх секретарок топ-моделей.

Звісно, що місту та його людям від таких кроків міської владі можна лише поспівчувати. Але чого тільки у нашій історії ще не було?

 

Теги: комунальне господарство кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 788 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 936 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1291 0