Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Подякував щурам, які «Поруч» прогризають дно. ЗАСТУПНИК МЕРА ЯРОШ ПОПРОЩАВСЯ ПЕРЕД ЗВІЛЬНЕННЯМ

Олександр Курилов 15 жовтня 2015 10:50 1841 0

Сергій Ярош, заступник Кременчуцького міського голови з питань УЖКГ, попрощався зі своїми колегами й подякував останнім за півроку роботи – час, який він знаходився на своїй  посаді.

Таку промову заступник кременчуцького мера, який потрапляє під звільнення після виборів, виголосив сьогодні під час наради з керівниками комунальних підприємств. І сказав він так.

«Дякую всім за спільну роботу, яка була проведена, не дивлячись на щурів поруч, що прогризають дно», - хто такі щури  й чому вони поруч, Сергій Ярош уточнювати не став.

І так зрозуміло, що мова йде про заступника мера з гуманітарних питань Віталія Малецького, який сотворив партію міськвиконкому з назвою «Поруч».

Так само Сергій Ярош не сказав, хто буде його заступником, але це можна зрозуміти й без пояснень.  

Серед нових кадрів, які, найімовірніше, замінять заступника мера з питань УЖКГ, мова піде про ставленика Руслана Крамаренка. Він  – новий власник управляючої компанії «Добробит», яку спільно з колишнім начальником УЖКГ міськвиконкому, Віктором Шкуратом, купив у депутата міськради Миколи Черниша.

Учора Інтернет-видання, наближене до нового власника «Добробиту» пана Крамаренка, оприлюднило інформацію про злочин – нібито заступник мера Кременчука, пан Ярош вимагав від директора ТОВ «Добробиту» виділяти будівельні підряди виключно окремим фірмам.

Зрозуміло, що такої «оприлюдненої» розмови не могло бути взагалі – попри усі свої риси, заступник міського голови Кременчука Сергій Ярош не є самогубцем і у в’язницю він не хоче.

Втім саме повідомлення досить чітко говорить про майбутні зміни у міській владі, які просувають потужні кременчуцькі бізнесмени. Вони міняють кадри в мерії.

Гірше, однак, що на питання – хто стане новим заступником мера Кременчука з питань УЖКГ - поки що немає відповіді.  

Тож чи йдеться в цьому випадку про самого компаньйона власника «Добробиту» - Віктора Шкурата або колишнього першого заступника мера Кременчука, який відомий своїми історіями з малосімейками – Андрія Погрібного, – важко сказати.

Останнє, про що слід додати, – сьогодні у міськвиконкомі Кременчука панує справжній безлад.

Наші кременчуцькі вищі чиновники розділилися настільки, що навіть квіти до могил загиблих кременчужан – учасників АТО вони покладають нарізно.

«Що відбувається? Ось заступник мера Віталій Малецький покладає квіти на могили захисників сам, а де ж інші?» - запитує репортера один з чиновників  міськвиконкому, який показує на екрані комп’ютера вчорашнє повідомлення з сайту «Тудей».

А й справді – що відбувається? Як на автора, нічого хорошого у нашому житті. То просто наші чиновники вирішили поїсти один одного перед виборами у своїй боротьбі за розпил бюджетних грошей. Хто переможе – тому дістанеться все.

 

 

 

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 835 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1524 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1524 0