Новини з 1996 року

Платіжки за газ за березень у Кременчуці споживачам надрукують. Рахують, скільки ж використано газу

Олександр Курилов 13 квітня 2021 16:20 596 0

Кременчуцькі газовики з «Кременчукгаз трейдинг», які сьогодні намагаються перебрати на себе справу постачання газу мешканцям міста, замість забитого штрафами ТОВ «Кременчукгаз постачання», оприлюднили своє пояснення стосовно затримки надання рахунків за використаний газ у березні.

Про це йдеться в розісланому повідомленні, в якому  місцевий «Газ Трейдинг» взявся раптом виступати за місцевий «Кременчукгаз».

Пояснюється ж таке.

«До Центру обслуговування споживачів (ЦОС) почастішали звернення із питанням про відсутність нарахування плати за газ у платіжках за березень 2021 року.

Люди стурбовані чутками про те, що платіжки можуть виставити аж на початку травня і доведеться платити за два місяці одразу, тощо.

Такі чутки безпідставні.

Запевняємо, що Департамент обліку природного газу ПрАТ «Кременчукгаз», як і раніше, веде облік спожитого газу для передачі цих даних постачальникам. 

За підсумками останнього місяця ця робота триває довше, оскільки дані обраховуються не для одного постачальника, а для кількох…

Згідно із законодавством, побутові споживачі з 13 березня 2021 року отримують газ від НАК «Нафтогаз України», так званого Постачальника останньої Надії (ПОН).

Розподільна організація надасть постачальникам інформацію щодо нарахованих кубів за березень після 15 квітня 2021 року.

Саме зараз триває перехідний період – споживачі укладають нові угоди з новими постачальниками», - таке запевнення місцевого "Газ трейдингу", представники якого запрошують укладати угоди на постачання газу зі своїм підприємством.

І це при тому, що вартість газу від кременчуцького «Газ трейдингу» - далека від демократичних цін, які сьогодні пропонують людям з огляду на важке фінансове становище.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2787 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3255 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3701 0