Новини з 1996 року

Пияцтву - бій! Комунальне підприємство «Кременчукводоканал» перевірятиме співробітників алкотестером?

Валерія Макряшина 16 березня 2021 12:00 871 0

КП «Кременчуквооканал», здається, збирається посилити контроль за дотриманням трудової дисципліни працівниками підприємства, тому має намір запровадити політику нульової толерантності до вживання алкоголю в робочий час.

І саме з цією метою, комунальники, мають намір придбати сертифікований алкотестер, за допомогою якого перевірятимуть наявність алкоголю в організмі працівників або перед, або під час, або наприкінці робочого дня.

Замовлення було оприлюднене на сайті публічних закупівель Prozorro і ось-ось КП "Кременчукводоканал" домовиться про купівлю приладу, який вимірюватиме рівень алкоголю в крові. 

 

 

Потенційний продавець таких приладів просить за алкотестер марки "Алкофор 405" українського виробника (Харківська обл.) майже 8 тисяч гривень. До цієї суми входить також вартість мундштука (трубочки) і блоку живлення.

Згідно з характеристиками, що опубліковані в документах, дана модель алкотестера є професійною і розрахована на часте використання.

 

 

Цей прилад здатен зберігати відомості останніх 10-ти результатів тесту і є хорошим вибором для середніх підприємств з навантаженням не більше 40 вимірів на добу, тож, з цього можна зробити висновок, що перевірятимуть не всіх працівників підряд, а тих, наприклад, хто веде себе дивно і "помітно нервує", побачивши керівництво. 

 

Читайте також:

Кременчукводоканал губить свій власний транспорт, тож замовляє його напрокат та ще й з водієм. Дорого!

Кременчукводоканал продовжує святкувати Новий рік? Купляє і ліхтарики, і гірлянди

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 677 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1070 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1015 0