Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Перші проблеми МФК "Кремінь" у Першій Лізі

Ксенія Омельченко 07 червня 2017 14:18 1721 0

Після ряду перемог МФК "Кремінь" нарешті знову потрапив до Першої ліги чемпіонату України з футболу. При цьому стан домашньої арени клубу не відповідає потрібним вимогам. Тож зараз клуб намагається отримати дозвіл грати на стадіоні зі штучним покриттям.

До Кременчука вже навідався з робочим візитом президент ПФЛ Сергій Макаров та спеціаліст із безпеки та інфраструктури ПФЛ Геннадій Жданов.

Після зустрічі керівництва клубу та київських гостей заступник директора Вадим Маньковський в інтерв'ю офіційному сайту МФК «Кремінь» повідомив таке:

-  На даний момент мова йде про те, щоб дати нашому клубу так звану відстрочку на сезон і дозволити грати в сезоні 2017/2018 на стадіоні «Кремінь-Арена» ім.О.М.Бабаева. За цей час, спільно з міською владою, ми будемо серйозно займатися стадіоном «Кредмаш», у першу чергу -його газоном, трибунами і роздягальнями. Про це і говорили на зустрічі в виконкомі керівництво міста та ПФЛ. 

Завтра Андрій Дмитрович їде до Києва, щоб донести позицію клубу про те, яким ми бачимо вихід із даної ситуації. Сподіваємося, нам підуть назустріч, і в Першій Лізі ми будемо грати на своєму стадіоні. Ну, а вже в майбутньому, якщо все буде добре, то будемо запрошувати  наших уболівальників уже на стадіон "Кредмаш".
 

Зазначимо, що стадіон «Кредмаш» був побудований ще в 1928 році, але з тих пір кілька разів реконструювався. Наразі ця арена здатна вмістити шість тисяч глядачів. Стадіон «Кремінь-Арена» ім. Бабаєва був побудований у 2007-2010 роках і може вмістити  лише півтори тисячі уболівальників.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 869 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1560 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1557 0