Новини з 1996 року

Перевізників, які не возять пільговиків, хочуть покарати. ВІДЕО

Андрій Михайленко 21 грудня 2015 08:32 1183 0

Але перед тим, як карати перевізників, що порушують право АТОшників та пенсіонерів на пільговий проїзд, начальник відділу транспорту виконкому Руслан Івашина має сьогодні надати звіт про стан перевезень у місті Кременчуці.

Звіт же зажадав побачити депутат міської ради Денис Терещенко, мотивуючи це тим, що мешканці Лашків, Ревівки, Петрівки та інших районів Кременчука не можуть скористатись своїми законними пільгами.

Як було зазначено на депкомісії, вартість проїзду пільгових категорій населення відшкодовується перевізникам з Державного бюджету на підставі розрахунків, які мають подавати самі ж перевізники до Департаменту праці та соціального захисту населення.

Депутат Терещенко на депкомісії повідомив, що всі перевізники Кременчука, згідно з укладеними договорами, мають мати на своїх маршрутах мінімум по 2 автобуси, що їздять у звичайному режимі та на яких мають бути передбачені пільгові місця. Зі слів депутата, перевізники у своїй більшості не подають документів на відшкодування перевезення пільговиків, бо працюють "просто піратами", тобто не зовсім законно. 

Читайте також: Для вирішення пов'язаних з АТО питань при виконкомі хочуть створити окрему структуру

"Пірат ніколи не подасть заявку на субвенцію, бо пірата  будуть перевіряти всі органи через це", - пояснив присутнім на комісії депутат причини того, що у районах типу Лашків чи Петрівки законодавство із захисту пільгових категорій населення не працює.

Начальника відділу транспорту Руслана Івашину нещадно критикували.

"Коли востаннє Ви перевіряли дотримання чинного законодавства при перевезенні пасажирів на міському транспорті?" -  запитали  Івашину в контексті критики роботи очолюваного ним відділу. Запитання поставили через те, що лише траспортні підприємства "Адела" та "Союзавтоекспрес" подають документи на перевезення пільговиків, а інші, попри те, що мусять, цього не роблять.

Читайте також: Депутати закликали молодіжні організації конкурувати з Молодіжним парламентом за рахунок бюджету

Нижче пропонуємо Вам для ознайомлення відео з вищевказаного питання.

 

Теги: Економіка КременчукаПолітика КременчукаСесія міської радиПідтримка оборониЖиття КременчукаТранспорт Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2468 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2932 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3372 0