Новини з 1996 року

Переплутала таксі. Як заступник мера Кременчука Усанова економить чотири гривні за проїзд

Олександр Курилов 18 січня 2017 13:44 1702 0

У Кременчуці – черговий скандал з нашими чиновниками.

Цього разу мова про їхню традиційну  ледачість і неймовірну жадібність – намагання зекономити на проїзді в міському транспорті. Жадібність - це коли у Кременчуці «батьки міста» викликають собі додому службове авто по спецзв’язку,  аби службовим автомобілем доїхати дві зупинки до міськвиконкому. 

Це черговий скандал у міськвиконкомі Кременчука, що знову пов'язаний з порушенням антикорупційних законів і знову серед фігурантів – віце-мер Кременчука Ольга Усанова.

Цю чиновницю міські журналісти впіймали якраз у той момент, коли жінка, перебуваючи у відпустці, викликала до себе додому службове авто з міськвиконкому, переплутавши його з таксі.

Журналісти зафіксували на відео, як усе відбувається. Зняли на телекамеру якраз у той час, коли заступник мера Усанова, перебуваючи у відпустці, викликала додому службове авто, аби поїхати ним у власних справах.

Зрозуміло, що в такій ситуації, коли чиновники міськвиконкому плутають комунальне майно й власне, – виник скандал.

Уже міський голова Малецький, витягуючи свою заступницю з нової халепи, з яких вона вилазити й не думає,  оприлюднив розпорядження. Своїм папером уже після оприлюднення відео мер  відкликав пані Усанову  з відпустки.

З цього приводу мер Кременчука зробив навіть те, чого ніколи не робив раніше, – показав журналістам відповідне кадрове розпорядження.

Далі ж можна говорити, наскільки міський голова захищає свої кадри, у яких і так тривають вічні антикорупційні суди, а тут ще нова халепа.

Однак більше можна сказати про жадібність наших чиновників. Та ж Ольга Усанова, яка їхала в мерію й для цього викликала службове авто, могла сісти в тролейбус і проїхати ним дві зупинки. Гірше, що намагання чиновниці зекономити дві гривні в цьому випадку перемогло.

Читайте також: Корупція мерії: суд завтра розгляне питання корупційності віце-мера Ольги Усанової

І, певно, є сподівання, що саме ці дві зекономлені на проїзді гривні покращили настрій чиновниці.

Але як довести цій людині, що чинити, як вона чинить, – не можна?

 

ПОЗИЦІЯ ЗАКОНУ

Нагадаємо, відповідно до статті 22 Закону України "Про запобігання корупції", чиновникам забороняється використовувати свої службові повноваження або своє становище та пов’язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб, у тому числі використовувати будь-яке державне чи комунальне майно або кошти в приватних інтересах.

Не має при цьому значення, за яких обставин дане антикорупційне обмеження було порушено (під час відпустки, під час роботи, інше).

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаПригоди КременчукаКорупція

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2467 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2931 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3370 0