Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Переговорів вже не буде. МАЛЕЦЬКИЙ – МЕР КРЕМЕНЧУКА, ГОЛОВАЧ – СЕКРЕТАР МІСЬКРАДИ, ХОЛОД – ПЕРШИЙ ВІЦЕ-МЕР…

Олександр Курилов 29 жовтня 2015 11:34 2443 0

Кременчуцький міський виконавчий комітет, що на площі Перемоги, №2, з сьогоднішнього дня – у стані жорстокої ідеологічної війни.

Осколками «вибухів» від суперечок  у мерії, правда, ще нікого не вбило, але ситуація дуже серйозна.

Усе настільки серйозно, що телевізійну групу обласного Полтавського телебачення, яка видає для віце-мера Малецького джинсову рекламу, із сьогоднішнього дня вже не пускають у комунальні підприємства.

Мета заборони – зробити все, аби у телевізорі вже не було картинок, як саме віце-мер з культури Віталій Малецький мацає батареї опалення.

Це переговори вчора між учасниками остаточного виборчого процесу нового міського голови у Кременчуці, який призначено на 15-е листопада.  

Перемовини проводили переможці виборів першого туру виборів - пани Малецький та Калашник.

Обидва мали узгодити свій варіант виходу та оголосити прізвище мера, за якого мешканцям міста слід голосувати 15 листопада.

Відомо, що переговори тривали довго, й за тим, що планувалося міським головою Кременчука, в остаточному варіанті мав стати нинішній перший віце-мер Віктор Калашник.

Однак такої домовленості досягти не вдалося. Наскільки відомо репортеру, віце-мер Малецький і керівник партії 5-го поверху міськвиконкому, чия назва «Поруч», відмовився  від їх продовження.

За таким усі варіанти, коли тому ж «Опозиційному блоку» (депутату міськради Миколі Порицькому) планувалося передати посаду першого віце-мера, а партія «Рідне місто» мала б висувати від себе секретаря міськради Юрія Гриценка, – вже не розглядаються.

(Це перший віце-мер Віктор Калашник планував сотворити коаліцію, аби міськрада приймала хоч якісь рішення. Однак не вдалося й плани накрилися мідним тазом. – Авт.)

Тож остаточний варіант нових керівників Кременчука, який можна сприймати, а можна не сприймати, від штабу пану Малецького такий.

Віце-мер Віталій Малецький, представник партії «поручень», стає міським головою Кременчука за мінімальної кількості учасників виборів.

Посаду секретаря міськради займає його головний консультант з виборчого процесу й позавчора узятий на поруки, представник «Батьківщини» - депутат міськради Олександр Головач.

Щодо посади першого віце-мера, то кандидатура в цьому випадку одна – директор Центрального ринку Кременчука Євген Холод.

Далі можна багато писати на тему, що з цього вийде (про мідний таз читайте вгорі), однак у кожного читача тут є своє бачення.

Як на репортера, у Кременчуці з цими виборами від учора розгорілася справжня Санта-Барбара, яка, принаймні, для репортерів буде цікавою.

Гірше, що для мешканців міста це кіно буде печальним. Печальним, до речі, для всіх. Однак його варто подивитися.

У свою чергу автор закликає наших мешканців прийти на другий тур виборів 15-го листопада на виборчі дільниці у кабіни для голосування. Однак під час самого голосування, як на репортера, не слід ставити якісь відмітки.

Більш мудре й розумне рішення - не соромлячись, коротко, двома–трьома міцними словами написати на бюлетенях свої душевні  побажання учасникам цього виборчого концерту. Так буде справедливо.

 

Теги: Місцеві вибори 2015Політика КременчукаРезонанс Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 6 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 930 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1637 0