Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

ПЕРЕДВИБОРЧІ СТРАСТІ ПО СУБОТНИКУ. Перший віце-мер Калашник "вставив" віце-мера Малецького

Олександр Курилов 02 жовтня 2015 13:44 1356 0

Кременчуцькі чиновники не підтримають і не братимуть участі у проведенні міського суботника, призначеного заступником міського голови Кременчука Віталієм Малецьким на 10 жовтня.

Натомість міські чиновники підтримають проведення іншого суботника, який проводитимуть як  наступного тижня, так і завтра.

Відповідну інформацію про те, що перед виборами всі вирішили гребти листя і фарбувати лавочки у фіолетовий колір, оприлюднили сьогодні на апаратній нараді у виконкомі.

Отже,  за інформацією голови Крюківської районної ради Віктора Бражененка, такий суботник з прибирання і фарбування районна влада проведе, але не 10-го жовтня, як велів заступник мера Віталій Малецький, а вже завтра.

Натомість міське управління освіти на чолі з керівником Геннадієм Москаликом і відповідно міське управління охорони здоров’я з керівником Максимом Середою, проведуть такий же суботник наступного тижня - у четвер.

Про що слід додати – ще один суботник, у якому вже не буде ні медиків, ні освітян, відбудеться 10 жовтня. Ініціює його віце-мер Віталій Малецький, який теж балотується на посаду мера і є прямим конкурентом першому віце-меру Віктору Калашнику.

Чи будуть представники міської влади проводити ще суботники: третій, четвертий і п’ятий, аби встигнути з ними до завершення власної агітаційної кампанії, – не повідомляється.

 

 

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 835 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1524 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1524 0