Новини з 1996 року

Патріотизм зник? Міський голова Малецький і нардеп Шаповалов дистанціювалися від Дня Незалежності

Валерія Макряшина 25 серпня 2020 16:45 729 0

"Патріотизм починається з усвідомлення себе як громадянина. Це тривалий процес. У деяких випадках безперспективний", - зазначила у коментарях до посту кременчуцької громадської активістки Світлани Овчаренко інша місцева мешканка - Валентина.

Сам же пост жінки стосувався великого свята, який відзначали всі українці вчора, 24 серпня, - Дня Незалежності та про який одночасно цьогоріч чомусь забули наші чиновники. 

"У 2014 все було жовто-синьо-вишиване. Навіть кавеен. А нардеп Шаповалов зі сцени ізвінявся, що був з регіоналами. Питання: де ж поділися усі ці патріоти у вишиванках, готові співати гімн під рускоязичні команди? А що як патріотизм - це щось інше? А незалежність - це не про рекорди? Та ні, бути того не може. Гайда вишиємо найдовший рушник, крикнемо найпрікольніший лозунг та й проголосуємо за найпатріотнішого фіолєтового чувака", - зазначила Світлана Овчаренко. 

І дійсно, цього року кременчужани не почули слова привітання зі святом від мера Малецького (у звичному останнім часом форматі) - на власній сторінці у Facebook.

Здається, режим "самоізоляції" в розумінні мера Малецького передбачає також самоізолювання від мешканців Кременчука, частина з яких досі (ну є такі - пробачте їм) вірять його обіцянкам.

Так само про незалежність місцевим мешканцям цього року не розповів нардеп від Кременчука Юрій Шаповалов, який у 2014 році створив собі образ найпатріотнішого з усіх патріотів патріота. Але, як бачимо, патріотизм увесь кудись злився, так само, як відверте та чесне і сильне бажання чиновників та посадовців щось реально робити для нашого міста. 

Патріотизм - це для всіх, як для себе, бо Україна - одна. Але, як зазначив у коментарях ще один кременчуцький активіст Максим Nep, "у Кременчуці серед кременчуцьких чиновників ніколи патріотизму й не було".

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2540 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3004 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3445 0