Новини з 1996 року

Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО

Олексій Ващук 24 вересня 2020 16:45 2452 0

Сьогодні, 24 вересня, в міській художній галереї відбулася презентація книги кременчуцької письменниці та поетеси Людмили Снітко під назвою "Годинникові піски". У збірці представлено всю гаму переживань авторки: за долю України та її народу, а також за почуття людини.

Ілюстрації до книги майстерно виконала Оксана Бойко. Пані Людмила була вражена тим, як точно кременчуцька художниця у своїх картинах поєднала ідею текстів авторки з її власними потаємними внутрішніми переживаннями. На них зображенно психоделічні картини, які ідеально точно ілюструють сутність творів авторки. Коні, люди, буфет із блюдцем, яке є близькою для серця поетеси реліквією, - усе це є на картинах Оксани Бойко.

«Коли я побачила ці малюнки, в мене аж сльози потекли, бо вона, здається, пережила разом зі мною ті всі емоції, які я пережила, коли писала свої вірші», - зазначила пані Людмила. 

За словами авторки, на написання творів її надихають передусім її власні діти, кохання та й узагалі все, що відбувається з людиною з плином життя.

Людмила Снітко представила також власні пісні, музику до яких, за її словами, написав сам Олесь Коляда – соліст знаменитого білоруського гурту «Сябри».

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2750 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3219 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3659 0