Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Пішов щоб повернутися, але вже з іншим мером Кременчука. Максим Середа

Олександр Курилов 24 травня 2017 09:30 1583 0

Поки міський голова Кременчука Віталій Малецький визначається з прізвищем нового начальника міського управління охорони здоров’я, вже колишній начальник міського управління охорони здоров’я Максим Середа шукає собі нове місце роботи.

Тож уже відомо, хто буде новим начальником міського управління охорони здоров’я. Й мова тут про людину, яка не лише заявить про свою повну відданість меру Кременчука Малецькому та нардепу Шаповалову, але й проявить себе у відповідних діях, аби це довести.

Натомість Максим Середа, вже колишній начальник міського управління охорони здоров’я, за тим, що відомо, працюватиме у медичному бізнесі.  Для розвитку цього бізнесу він у Кременчуці зробив за короткий термін не менше, ніж його попередник Валерій Литвиненко за останні 10 років. Останній при всьому неоднозначному ставленні до нього ніколи б не додумався передавати приміщення міського моргу в оренду.

Єдине питання тут – яка причина змусила самого пана Максима швидко піти з посади й покинути все, що не встиг зробити? І версій з цього приводу – практично одна.

Її зміст – Максим Середа й справді втомився виконувати розпорядження з нашої мерії. Зокрема, розпорядження щодо продовження нікому не потрібної довготривалої війни з тим же колишнім головним лікарем Третьої міської лікарні Вадимом Українцем, якого взявся тиснути міський голова Віталій Малецький.

І до всього – участь Максима Середи в цій справі загрожувала йому конфліктом з чиновниками Полтавського департаменту охорони здоров’я обласної адміністрації. Бо в останній  на кременчуцькі конфлікти відреагували досить швидко – опальний головний лікар Кременчуцької лікарні тепер працює в області.

І, вочевидь,  єдине правильне рішення для колишнього керівника міської медицини – відійти в бік і подивитися, чим усе закінчиться.

А закінчиться воно зрозуміло чим – перемогою мера Малецького, після якої в міській медицині не залишиться провідних спеціалістів, тобто – каменя на камені.

Натомість усі повтікають як не в Кременчуцьку району лікарню, так у Горішні Плавні чи Полтаву.

Але це буде перемога лише міського голови Кременчука, але не мешканців міста, у яких з’являться проблеми там, де їх не очікували.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 871 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1563 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1559 0