Новини з 1996 року

Під мерією Кременчука поселяться переселенці у наметах. ВІДЕО

Андрій Рубан 15 вересня 2016 16:51 1607 0

“Зберемо речі і поселимося біля міськвиконкому у наметах, а що робити?” - переселенець про ситуацію, яка склалася у її родини.
Це розмова у маршрутці пригніченою та збентеженою одночасно жінки, яка внаслідок війни на Сході країни вимушена була переїхати з родиною до Кременчука. 

“У нас був будинок у місті Сніжне. Але його розбомбили. Спочатку ми поселилися за комунальні послуги у приватному будинку на Чередниках, будинок уже 10 років був у продажу. Та через 8 місяців, на щастя для власників будинку і на горе нам, знайшовся клієнт. Ми знайшли інший будинок у Крюкові на таких самих умовах. Цей будинок також стояв кілька років на продажу. Але ось минув рік, і нам треба знову змінювати житло. Будинок продано. За 1800 гривень, які виділяють нам на 5-х членів сім’ї, аби ми орендували житло, нереально знайти таке, а з підвищенням комунальних тарифів, мабуть, уже і в 3000 не вкладешся”, - розповідає переселенка з Донбасу.

Вона настільки втомилася, що готова вже на радикальні дії і тут уже може не сподобатися така ідея чиновникам нашого міста на чолі з мером Малецьким.

“Ось я купила мішки, зараз їду додому, зберемо речі і поселимося біля міськвиконкому у наметах, а що робити? Нехай приїде телебачення та знімає, щоб усі знали про наші проблеми”, - додала розлючена жінка.

Тож незабаром у Кременчуці може з’явитися таке собі нове наметове містечко прямісінько на площі біля мерії.   

 

 

Теги: Пригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 677 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1070 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1015 0