Новини з 1996 року

Під Кременчуком працює улюблений підрядник Служби автодоріг. Відпрацьовує 157 мільйонів гривень. ФОТО

Артем Кузьменко 15 травня 2020 12:35 519 0

Сьогодні, 15 травня, і вчора, 14 травня, Служба автомобільних доріг Полтавської області опублікувала фотографії, на яких видно, як підрядне підприємство ТОВ “Ростдорстрой” проводить ремонти та облаштування двох автодоріг. Підрядник шляхом неконкурентного аукціону отримав 157,13 мільйонів гривень на проведення робіт.

Спочатку вчора з’явилися фотографії з відновлення траси М-22 “Полтава-Олександрія”. Поточний середній ремонт проводять біля с. Дмитрівка Кременчуцького району. Підрядна організація — це ТОВ “Ростдорстрой”, який на ремонт лише цієї ділянки отримав 28 млн 563 тис. 240 грн.

 

“На автомобільній дорозі М-22 #Полтава_Олександрія розпочато влаштування нижнього шару покриття поблизу шляхопроводу біля с.Дмитрівка Кременчуцького району. Роботи тривають в рамках проведення поточного середнього ремонту. Напередодні на цій ділянці була проведена регенерація за допомогою застосування технології холодного ресайклінгу. Підрядна організація - “Ростдорстрой”.”

 

Сьогодні вже з’явилося фото, на якому ремонтники починають влаштовувати шар цементогрунту вже на іншій трасі - Н-31 "Дніпро-Решетилівка". Про підрядників цього разу відділ комунікації не вказав, але очевидно, що цією дорогою також має займатися те саме ТОВ, яке й отримало за облаштування дороги 128 млн 563 тис. 367 грн.

 

“На окремих ділянках обходу м.Кобеляки на автомобільній дорозі Н-31 #Дніпро_Решетилівка розпочато влаштування шару цементогрунту. Його товщина - 30 см. Це один з нижніх шарів дорожнього одягу, який укладається під час будівництва дороги з цементобетонним покриттям. Після цементогрунту буде влаштовано пісний бетон товщиною 18 см та важкий бетон товщиною 26 см".

 

Читайте також: Хто їсть наші дороги? Служба автодоріг Полтавщини без торгів віддала улюбленій фірмі 157 млн грн

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 807 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 946 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1300 0