Новини з 1996 року

Офіційно: Олександр Мамай більше не міський голова Полтави

Валерія Макряшина 20 вересня 2018 15:41 1584 0

У Полтаві загострилася боротьба за крісло мера. Мер міста Олександр Мамай більше не є міським головою. Від сьогодні Олександр Шамота офіційно зареєстрований виконуючим обов’язки голови Полтавської міськради

20 вересня Лариса Миколаївна Царенко, начальник відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців управління державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців виконавчого комітету Полтавської міської ради, внесла зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Документ опублікувало видання "Полтавщина". 

Відповідно до них, орган місцевого самоврядування - Полтавську міську раду очолив Олександр Сергійович Шамота. Згідно зі змінами, він також отримав право підпису та може офіційно представляти міськраду у правовідносинах із третіми особами.

 

 

Раніше Олександр Мамай, якого депутати Полтавської міської ради на засіданні 14 вересня достроково відправили у відставку, знову вийшов на роботу і заявив, що не визнає збори депутатів міськради законними.

"Якщо депутати вважають, що їх збори або псевдосесія пройшли законно, вони повинні звернутися до суду й рішенням суду зобов'язати мене визнати їхні дії", - зазначив Мамай.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2794 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3263 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3708 0