Новини з 1996 року

Одним все – іншим нічого. Депутати міськради заступилися за «будинок відпочинку» нардепа Шаповалова

Олександр Курилов 16 грудня 2015 14:51 1319 0

Депутати Кременчуцької міської ради продовжать оренду земельної ділянки для приватного будинку, спорудженого в забороненій зоні на березі Дніпра, в районі вулиці Флотської.

Причина – те, що збудовано, є, за словами власників, не котеджем, а будинком відпочинку, яким користується наш нардеп.

Однак будь-кому іншому ділянку для будівництва поруч з котеджем нардепа, який належить офіційно фірмі «Апілак», не виділятимуть.  

Це вчорашнє засідання  депутатів міськради з земельної комісії й рішення щодо продовження оренди земельної ділянки під будинком, в якому влітку проживає кременчуцький нардеп.

«Ми продовжували оренду вже виділеної в 2002 році землі  під обслуговування вже наявного та зареєстрованого будинку», - так прокоментував у Фейсбуці  крок назустріч народному депутату  України Шаповалову  депутат міськради й голова земельної комісії міськради Руслан Ульянов.

Інше,  на чому він наголошує,  - це таке.  «Договір оренди земельної ділянки з 2002 по 2015 рік не був визнаний у судовому порядку недійсним. Питання перевіряла прокуратура та відповідні земельні інспекції», - зазначає представник  блоку Петра Порошенка в міськраді.

Однак  про що не говорить депутат  Ульянов – відомо. Мова про те, що будинок відпочинку нардепа Шаповалова розташовано  в зоні, де будувати не можна двічі. Першого разу заборонено, бо мова про відстань від Дніпра, що не дотримано. Друге – сам котедж розташовано у забороненій зоні промислового вузла.

До речі, на підставі цього твердження міськвиконком ще своїм минулим складом «зарубав» виділення земельних ділянок для учасників АТО, які могли бути сусідами кременчуцькому  нардепу, але не стали.

Натомість сусідами Юрія Шаповалова – такими ж забудовниками берегів  Дніпра і з такими ж «будинками відпочинку»  є як чиновники  колишні, так і депутати міськради нинішні.

 

 

Теги: Юрій ШаповаловНезаконна забудова ДніпраСесія міської радиПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2540 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3004 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3445 0