Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Один з усіх. Заступник голови Полтавської облради Ханко прирівняв свою зарплату до середньообласної

Олександр Курилов 02 січня 2016 15:14 1098 0

Заступник голови Полтавської обласної ради, учасник АТО й представник партії «Свобода» Анатолій Ханко відмовився від частини зарплати чиновника, яка перевищує середній рівень заробітної плати на Полтавщині.

В історії нашої Полтавської області й міст: Полтава, Кременчук, Миргород, Хорол, Лубни… такий приклад добровільної відмови від частини окладу з премією є першим.

І поки що ніхто з інших чиновників у тій же облраді чи міськрадах, серед яких більша частина – мільйонери, про повторення такого вчинку не заявляв.

Свій крок з відмови від частини заробітної плати заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко пояснив у «Фейсбуку».

І пише він про це так:

«Стосовно моєї зарплати. Виявляється, у мене непогана зарплата як для чиновника, а саме 6001.96 грн. Тому прийняв рішення, що я залишатиму собі середньостатистичну зарплатню по Полтавщині, так справедливіше перед земляками. Зараз вона складає близько 3500 грн. (буде стимул, щоб її рівень постійно зростав для всіх в області). Залишок коштів буду щомісяця віддавати на добрі справи. Вчора і сьогодні я поклав "подарунки" для військовослужбовців, якими опікується ПБН, а також для моїх маленьких земляків Андрійка та Тетянки, які тяжко хворі і постійно потребують лікування.
Усіх зі святами і нехай Боженька в наступному році дасть сил і наснаги для добрих справ! Перемог! Слава Україні!»

Про що слід додати – такі ж приклади, але протилежного змісту є у Кременчуці. Й цих прикладів два.

Перший – це оприлюднені вголос думки міського голови Кременчука Віталія Малецького, який заявив, що зарплата чиновника має складати 300 доларів США (близько 7500) гривень.

Друга заява з цього приводу – від заступника міського голови Кременчука Тетяни Неїленко про плани підвищення зарплати нашим «градоначальникам» до 16 тисяч гривень щомісяця при складанні міського бюджету на цей рік.   

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 870 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1563 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1558 0