Новини з 1996 року

Обмеження в часі для транспорту Кременчука не буде? Мер бореться з рішенням голови ОДА

Артем Кузьменко 16 квітня 2021 10:55 384 0

Сьогодні, 16 квітня, у Кременчуці проходить засідання виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. На ньому перед затвердженням порядку денного провели засідання штабу з ліквідації медико-біологічної ситуації.

Під час розгляду питань блоку транспорту, який є зараз найактуальнішим для Кременчука, почали критикувати те, що запровадили на регіональній комісії ТЕБ і НС.

Начальник Управління транспорту Руслан Івашина повідомив, що дуже багато питань щодо обмеження руху транспорту в часі. Нагадаємо, з 19 квітня в усій Полтавській області громадський транспорт буде їздити з 6:00 до 10:00 і з 16:00 до 19:00.

 

Читайте також: Транспорт у Кременчуці курсуватиме виключно в окремий час зранку та ввечері

 

Але, перечитавши постанову Кабміну, кременчуцькі чиновники з'ясували, що пункт про обмеження в часі відсутній. Тому вони повідомили, що зважатимуть на те, що вирішили міністри, а не на те, що вирішили в області. Проте офіційного рішення на рівні міста з цього приводу немає, лише повідомлення у Facebook, адресоване області, але розміщене на сторінці мера Малецького, і яке ні до чого не призведе, якщо воно так і залишиться публікацією у Facebook.

Хіба що збере багато лайків від читачів.

 

Читайте також: Бо занадто. Мер Малецький просить голову ОДА Синєгубова зняти зайві обмеження в роботі транспорту


Доповнено:

На засіданні виконкому мер міста сказав, що поки що про реакцію на його звернення невідомо. Лист було вчора направлено на електронну пошту ОДА. На усні зауваження було надано відповідь - "Ми збираємо відповідь до 15:00", але протокол прийняли приблизно о 13:00.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 784 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 934 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1289 0