Новини з 1996 року

Обласна рада покликала на допомогу ОДА проти кременчуцьких учасників АТО. Суд по пільговим перевезенням

Андрій Рубан 17 березня 2016 08:59 1841 0

Учора у Полтаві відбулося судове засідання у справі учасника АТО, який подав позов на обласну раду. 
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє кременчуцький активіст, ветеран АТО і переселенець в одній особі Андрій Лебеденко.

Позивач у справі — Артем Безверхий, учасник АТО, який наразі мешкає у м.Кременчуці. 

На думку позивача, обласна влада порушує Закон України “Про статус ветеранів війни”, що забезпечує учасникам АТО безплатний проїзд, незалежно від відстані та місця проживання.

“Полтавська обласна рада надала нам право на 40 безкоштовних та 10 міжобласних поїздок. Нам повідомили, що ми маємо приносити їм квитки, і тільки тоді вони компенсують проїзд. Але це незаконно, я вважаю. Зокрема, у Дніпропетровській області такого немає. Ти просто приходиш на автостанцію, показуєш посвідчення і тобі видають квиток. Не розумію, чому в Полтаві так не можуть зробити. Крім того, ми маємо право на безкоштовний проїзд у міському транспорті. Однак у автобусах висять таблички, які говорять, що там є одне-два пільгових місця. Але я ж маю право на безоплатний проїзд, а не на пільгові місця”, – розповів Артем Безверхий.

У суді обласну раду представляв юрист Юрій Залізний. Він, за словами активістів, подав клопотання про появу у процесі третьої сторони – Полтавської Державної Адміністрації. Мотивуючи своє клопотання тим, що 
Полтавська ОДА є розробником та виконавцем даної Програми соціального захисту населення, і саме ОДА регулює грошові виплати при відшкодуванні проїзду.

Суддя Полтавського окружного адміністративного суду Тетяна Канигіна клопотання задовольнила.

Це, звісно, обурило присутніх на суді активістів. “Виходить, що депутати обласної ради приймають рішення про роботу тієї чи іншої програми, але не несуть відповідальності за її роботу і недоліки. Вони просто перекладають відповідальність один на одного”, — обурився Андрій Лебеденко.

Наступне судове засідання у даній справі відбудеться 29 березня цього року у приміщенні Полтавського окружного адміністративного суду.

Варто відмітити, що це перший прецедент в Україні, коли учасник АТО судиться з владою за своє право на безкоштовний проїзд.

 

 

 

Теги: Підтримка оборони

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 640 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 837 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1197 0