Новини з 1996 року

Облаштування нового тролейбуса на Петрівку кислотними акумуляторами обійшлося у 775 тисяч

Олександр Курилов 02 лютого 2020 11:55 723 0

Адміністрація Кременчуцького тролейбусного управління відзвітувалася щодо своєї спроможності в оснащенні звичайних кременчуцьких тролейбусів додатковою тягою.

Й про це повідомляється на сайті Прозорро, де фахівці КТУ відповідають на запитання, що саме їм вдалося зробити, аби у Кременчуці тролейбус міг їхати взагалі без тролейїв.

Й  цю проблему можна було вирішити різними способами. Перше – поставити звичайний двигун з генератором й тоді б вийшов кременчуцький спеціальний електробус. Але коштувала б така робота багато.

Був інший варіант – тягти звичайний тролейбус вантажівкою КрАЗ , але там проблема в дорожнечі дизельки й в нормах витрати пального.

Відповідно, в КТУ вирішили вдатися до третього варіанту, й змонтували під дно салону одного тролейбуса, під його сидіння, ( скрізь де тільки можна)  додаткові акумулятори.

За тим, що повідомляється, все це мало назву – «Роботи з виготовлення складових системи автономного ходу для модернізації тролейбуса, роботи з монтажу та наладки обладнання, експлуатаційні випробування після вставлення системи автономного ходу. Вартість цієї роботи 775 тисяч грн .

Загалом, вартість вдосконаленого кременчуцького тролейбуса зросла до 6 млн.грн. Єдине що в цій справі – прилади. У переробленому тролейбусі немає лічильника, який би показував як і на мобільному телефоні відсоток зарядки.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 788 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 936 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1291 0