Новини з 1996 року

Ну нарешті в селі буде вай-фай: Президент ініціює підключення сільських шкіл до Інтернету

Альбіна Козлова 14 листопад 2018 12:30 593 0

У 2019 році підключать сільські школи до Інтернету. Про це 12 листопада заявив Президент України в ході роботи Ради регіонального розвитку.

«Сільські амбулаторії - не єдиний внесок держави в розвиток сільських територій. Я ініціюю виділення в наступному році 3 мільярдів гривень на підключення сільських шкіл до Інтернету, на модернізацію опорних шкіл, на придбання шкільних автобусів», - зазначив Порошенко.

«Бо якщо ми тягнемо Інтернет для телемедицини в сільській медицині, очевидно, що й сільрада, і школа повинні точно мати високошвидкісний Інтернет», - додав він.

Президент також підкреслив важливість збільшення субвенції на інклюзивну освіту.

«Наполягаю на збільшенні субвенції на інклюзивну освіту до одного мільярда гривень. Бо взагалі вирішувати проблеми інклюзивної освіти  почали лише  зараз, в останні 3-4 роки. До цього ці діти, які є рівними членами суспільства, були покинуті напризволяще. І на сьогоднішній день влада нарешті опікується проблемами безбар’єрності, опікується особливостями освіти. Безумовно, що ми маємо забезпечити продовження цього курсу й ця сума в порівнянні з поточним роком майже подвоїться», - наголосив Президент.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 788 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 936 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1291 0