Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Нове приймальне відділення лікарні "Кременчуцька". Кольорові малюнки є, а гроші пішли на коронавірус?

Валерія Макряшина 24 червня 2020 16:20 875 0

Сьогодні, 24 червня, в рамках візиту до нашого міста голова Полтавської ОДА відвідав лікарню інтенсивного лікування "Кременчуцька", яка активно готується до великого будівництва нового приймального відділення, що відбуватиметься (якщо, звісно, відбудеться) в межах програми президента "Велике будівництво".

Готується лікарня здебільшого теоретично, незважаючи на готовий різнокольоровий проєкт, на якому детально позначено, що де буде знаходитися після так званого відновлення. Щоб все реалізувати, необхідно 10 млн грн. 

Й це відомий проект, про реальність якого говорили ще на початку 2020 року, але потім почалася епідемія коронавірусу й про гроші на будівництво вже ніхто не згадує. 

Переглянувши план будівництва, голова Полтавської ОДА сказав, що приймальня в кременчуцькій лікарні може з'явитися вже цього року, але не сказав головне - де взяти необхідні кошти на реконструкцію приміщення.

Водночас міський голова зазначив, що десяту частину від усієї суми, а це 1 млн грн, завтра на сесії міськради буде запропоновано на лікарню виділити, хоча це не є необхідністю. 

 


Нагадаємо, уряд планує будівництво, реконструкцію та наповнення сучасним обладнанням за однаковим стандартом 210 приймальних відділень опорних лікарень по всій країні, зокрема йдеться і про екстрену медицину. Це проєкт на суму щонайменше 6 мільярдів гривень.


 

Попри те, що грошей на нове приймальне відділення зараз немає, бо у зв'язку з коронавірусом і карантином фінансування пригальмували, тендери будуть оголошені вже через два-три тижні. Принаймні про таке заявив сьогодні голова ПОДА Олег Синєгубов. 

Ми ж - чекаємо на появу цих тендерів й інформацію, що гроші, принаймні для лікарні "Кременчуцька", знайдуть, хоча, звісно, це сьогодні не надто реально.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1267 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1989 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1717 0