Новини з 1996 року

Нові правила розмитнення автомобіля з США: на скільки подорожчають автівки

Валерія Макряшина 05 квітня 2021 14:50 575 0

Держмитслужба надіслала 1 квітня 2021 року своїм підрозділам лист “Щодо витрат на транспортування”. Він регулює визначення митної вартості транспортних засобів, які ввозяться в Україну зі США.

При визначенні митної вартості автомобіля та нарахуванні податків на нього при розмитненні враховується не лише вартість автомобіля (інформацію про реальну ціну ТС митниця бере від сервісів, які відслідковують результати торгів на аукціонах США), але й витрати на транспортування до України.

Досі витрати на транспортування зі США митниця рахувала уніфіковано – по 400 доларів за кожен автомобіль. Однак насправді ця вартість не відповідає дійсності, адже в залежності від віддаленості порту США (чи іншої країни) вона може становити 700-1300 доларів США.

Щоб більш точно визначити вартість автомобіля (а з нею і суму нарахувань податків), митниця на 51 сторінці розіслала своїм підрозділам додаток з вартістю транспортування автомобілів від найбільших перевізників з різних портів України.

 

 

Експерти ринку вважають, що тепер середня вартість перевезення авто зі США для нарахування податків буде в середньому не 400 доларів, а 1000 доларів.

Оскільки на вартість перевезення автомобіля нараховується 20% ПДВ, то замість 80 доларів потрібно буде сплатити 200 доларів. Таким чином, вартість розмитнення автомобіля в середньому виросте на 120 доларів. Втім, якщо авто їде з далеких штатів (Аляска, Гаваї) чи Канади, вартість розмитнення може збільшитися більш суттєво.

 

 

 

 

Джерело: Авто24

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2615 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3076 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3518 0