Новини з 1996 року

НОВІ КРЕМЕНЧУЦЬКІ ЧИНОВНИКИ-ДЕПУТАТИ - ВЖЕ КОРУПЦІОНЕРИ. Висновок першого дня їх діяльності

Олександр Курилов 25 листопад 2015 17:50 2155 0

Депутати міської ради - нові заступники міського голови Кременчука свою роботу на благо виборців почали з порушення законодавства. Порушення серйозне й мова тут про корупційні дії.

«Учора на першій сесії міської ради, під час призначення членів міського виконавчого комітету та заступників міського голови, всі можливі закони було порушено.

І тут мова про депутатів міськради від партії «Поруч» Ольгу Усанову та її колегу Руслана Проценка. Обох їх призначено заступниками міського голови 23-а голосами.

Але ці ж депутати, на відміну від того ж мера Малецького, який не голосував, самі голосували за своє призначення заступниками мера міста.Також уже фактичні заступники міського голови голосували за встановлення розмірів зарплати для себе.

А це вже Адміністративний кодекс і стаття 172 з приміткою 7, де мова йде про корупційні діяння.

Чому корупційні – бо коли депутат міськради голосує за своє призначення заступником міського голови, то це називається конфліктом інтересів. Депутати про це знали і в жодному випадку не повинні були за себе голосувати.

Якщо проголосували, то має втрутитися прокуратура, міліція. На порушників мають скласти акт та передати справу до суду саме через корупційні дії», - про те, що закон депутатами було порушено, але цьому ніхто не приділив уваги, «Програмі плюс» розповів один з правоохоронців нашого міста.

Чому новий начальник міської поліції Вадим Могила на таке порушення не відреагував, як, до речі, і представники міської прокуратури, – на це запитання у кожного своя відповідь.

Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів (ст.172-7 КУпАП)

Неповідомлення безпосереднього керівника у випадках, передбачених законом, про наявність конфлікту інтересів утворює об’єктивну сторону складу адміністративного корупційного правопорушення, що передбачене ст.172-7 КУпАП. Суб’єктом правопорушень за цією статтею є особи, зазначені у п.1 та підпунктах «а», «б» п.2 ч.1 ст.4 Закону. Під конфліктом інтересів слід розуміти суперечність між особистими інтересами особи та її службовими повноваженнями, наявність яких може вплинути на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень, а також на вчинення чи невчинення дій під час виконання наданих їй службових повноважень. У п. 3.2 Загальних правил поведінки державного службовця передбачено, що у разі, коли обставини, які можуть призвести до виникнення конфлікту інтересів, склалися після призначення на посаду, державний службовець повинен невідкладно повідомити в письмовій формі про це свого безпосереднього керівника та терміново вжити заходів щодо усунення таких обставин.

Теги: КорупціяСесія міської радиПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 640 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 837 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1198 0