Новини з 1996 року

Незважаючи на заборону - вже у Кременчуці. Активіст Юрій Жоган отримав українське громадянство

Олександр Курилов 02 березня 2016 14:10 921 0

Відомий кременчуцький громадський активіст і противник спорудження поруч з Кременчуком Біланівського ГЗК отримав українське громадянство.

Його він отримав, незважаючи на те, що самому кременчужанину, який мав російський паспорт, СБУ заборонила в’їзд в Україну протягом найближчих п’яти років, повідомляє репортер «Програми плюс» Юлія Билина.

«Як розповідає сам Юрій Жоган, український паспорт він отримав у Посольстві України в Москві. Підставою для такого рішення стало свідоцтво про народження, де записано, що Юрій Жоган народився в Одесі. Щодо заборони в’їзду в Україну, то її скасовано рішенням Апеляційного суду», - зазначив репортеру газети сам активіст.

Про що слід додати, так це про причини заборони в’їзду кременчужанину в Україну.

На засіданні Апеляційного суду їх розглядали, але, зважаючи на те, що йшлося про документи для службового користування, їх не оприлюднювали.

Сам Юрій Жоган вважає, що раніше йому забороняли бути в Україні через його виступи проти будівництва поряд з Кременчуком Біланівського ГЗК.

Інша причина, на якій наголошує активіст, – він раніше виступав проти незаконного затримання директора Кременчуцької телекомпанії «Візит» Олександра Мельника й проти рейдерських схем, за якими представники міської влади планували відібрати майно телекомпанії у її власника.

 

Теги: Громадські активісти Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2794 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3263 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3708 0