Новини з 1996 року

Незручне взуття видає себе кількома ознаками

pplus 19 квітня 2021 07:35 204 0

Ступня допомагає людині утримувати свою вагу під час ходьби, а також утримує рівновагу. Але часом виникають такі умови, за яких ступні не настільки легко зробити свою головну роботу. У результаті в ногах не просто з'являється біль, але й навіть змінюється їх зовнішній вигляд.

Якщо починаються проблеми з ногами, то звичне життя змінюється в гірший бік і займатися повсякденними справами стає важче. Часто біль виникає саме через неправильно підібране взуття. Тому даному питанню важливо приділяти особливу увагу. Спочатку важливо правильно визначити свій розмір ступні. Для цього потрібно просто виміряти її, причому краще робити це ввечері. Адже в цей період ступня може трохи набрякнути.

Якщо взуття не підходить

Для того, щоб зрозуміти, чи підходить вам взуття, слід звернути увагу на те, чи болять ноги, чи набрякають вони. Якщо відповідь позитивна, тоді його краще більше не носити. Якщо ступня нестандартна і схильна до повноти, тоді звичайні моделі не підійдуть. Тут потрібно знайти модель з підвищеним комфортом. Через неправильно підібране взуття може виникнути кісточка на великому пальці, нігтьова пластина буде відшаровуватися, у п'ятах виникне біль, з'являться мозолі, а також натоптиші і навіть неприємний запах.

Врослі нігті

У той момент, коли пальці стискаються через тісне взуття, можуть вростати нігті. Іншими словами, взуття підібране неправильно. Якщо є подібні ознаки, слід замінити його.

Вибір відповідного взуття

Під час вибору взуття слід віддавати перевагу моделям з підвищеним комфортом. Вони розроблені саме для повної ноги, схильної до набряклості, й не дозволяють утворитися мозолям, кісточці на великому пальці та іншим проблемам. Важливо окрему увагу приділити матеріалам.

Найкраще обирати натуральну шкіру. Варто придивитися до моделі зі шнурівкою і блискавками. Вони тримають повноту ноги, не порушують кровообіг, що є особливо важливим. Устілка повинна при цьому вільно вийматися, тоді її можна буде замінити. Краще обрати ортопедичні устілки.

Придбання взуття

Перед придбанням взуття важливо визначити повноту своєї ноги за допомогою звичайного сантиметра. Ковзати у взутті ноги в жодному разі не повинні. Найкраще купувати взуття вже в другій половині дня. При цьому важливо надіти шкарпетки, які будете носити з цією моделлю. Коли приміряєте взуття, слід поворушити пальцями ноги. Має бути трохи вільно.

Усередині взуття не має бути ніяких швів. Вони будуть провокувати неприємності, викликати дискомфорт. Важливо знати, що гарне взуття не буде заподіювати біль. Воно комфортне під час носіння і не викликає мозолів, натоптишів та не провокує зростання кісточки на великому пальці.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2788 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3258 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3703 0