Новини з 1996 року

Незабаром з Кременчука у приміських поїздах їздити стане в 1,5 раза дорожче

Андрій Рубан 08 листопад 2016 17:16 744 0

Тарифи на приміські перевезення повинні піднятися приблизно на 43%.

Про це повідомляє сайт «ЕнергоЛайфу» з посиланням на прес-службу Південної залізниці, до якої, крім інших, відносяться залізничні шляхи Полтавської області. Для того, щоб отримати на це дозвіл, залишилося дочекатися лише відповідного розпорядження Харківської ОДА.

Керівництво Полтавської, Чернігівської та Сумської облдержадміністрацій уже погодили пропоновані «Південною залізницею» приміські тарифи з підвищенням діючих у середньому на 43%. Нині чекають лише аналогічного дозволу від ХОДА, яка не надала його при першому зверненні з огляду на «відсутність методики розрахунку економічного обґрунтування тарифів». Нині ж Південна залізниця направила лист щодо вирішення цього питання та чекає рішення.

Нагадаємо, питання підвищення тарифів на приміські перевезення керівництво філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» порушило ще минулого року, коли оцінило результати діяльності за перше півріччя 2015-го. Тоді було вирішено, що задля зменшення збитковості приміських перевезень та можливості оновлення рухомого складу тарифи треба переглянути в бік збільшення. Востаннє вони переглядалися у квітні 2015 року. Так, нині подолання відстані 1-5 км коштує 3,5 грн., 6-10 км – 4,46 грн., 11-20 км – 4,9 грн. і т.д. (кожні наступні 10 км на 30-60 копійок більше).

Востаннє «Південна залізниця» здійснювала оновлення інвентарного парку приміських пасажирських перевезень 8 років тому. Нині третина електричок, що знаходяться в розпорядженні філії (22 з 65) вичерпали свій експлуатаційний термін. Майже половина (7 з 16) дизель-поїздів мають граничний термін.

 

Теги: міжміські перевезення

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2522 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2982 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3423 0