Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Невже кременчуцькі вчителі не матимуть нормальних умов праці? Звернення депутатів до президента

Людмила Скачко 24 жовтня 2019 16:30 575 0

Кременчужани занепокоєні загрозливою ситуацією для наших учителів, яка виникла у зв’язку з намаганнями народних депутатів внести зміни до чинної редакції статті 61 закону України про освіту.

У ній декларуються норми про встановлення науково-педагогічним, науковим та педагогічним працівникам доплати за наукові ступені та вчені звання, щомісячні надбавки за вислугу років, щомісячну зарплату за сертифікацію.

Занепокоєння і тривогу викликає той факт, що нардепи намагаються лише погіршити умови праці вчителів, скасувати доплати за класне керівництво, перевірку навчальних робіт, завідування навчальними кабінетами, підвищення ставки за педагогічні звання, а також скасувати норми обов’язкової та письмової згоди вчителя на неповну ставку.

Недопустимим також є те, що нардепи діють усупереч статті 22 Конституції України та статті 51 Кодексу законів про працю України, законам України про освіту та про загальну середню освіту.

Лише 60% українських шкіл забезпечені вчителями в повному обсязі, а після скасування всіх надбавок та доплат учителі будуть звільнятися зі шкіл у пошуках більш високооплачуваної роботи.

Завданням влади є створення іміджу сучасного педагога, підвищуючи якість освіти та дбаючи про молоде покоління, зауважив один із депутатів.

Підготувати та надіслати звернення від Кременчуцької міської ради до президента України, Кабміну та Верховної Ради України з вимогою зберегти чинну редакцію статті 61 Закону України про освіту.

Тож депутати вирішили підтримати цей запит. Найближчим часом у міськраді підготують та відправлять це звернення.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 774 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1458 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1468 0