Новини з 1996 року

Невдалий алко-марафон під час добового наряду. Автозавоський суд серйозно оштрафував військового

Валерія Макряшина 08 вересня 2019 10:00 614 0

Суддя Автозаводського районного суду нашого міста Ганна Олейнікова днями розглянула протокол, який надійшов із Військової прокуратури Полтавського гарнізону відносно громадянина, який працює у військовій частині 3059 механіком-водієм групи бронетанкової техніки. 

Згідно з інформацією, яка оприлюднена в Єдиному державному реєстрі судових рішень, обвинуваченого, який є старшиною було призначено на посаду старший механік-водій групи бронетанкової техніки патрульного взводу на автомобілях. Але до цієї посади і до своїх обов'язків він поставився вкрай не серйозно.

Так, старшина, діючи всупереч інтересам служби та наведеним вимогам Статутів Збройних Сил України, "став на шлях вчинення адміністративного правопорушення проти встановленого порядку несення військової служби".

Простішою мовою, 25 липня цього року, о 21.30, чоловік, перебуваючи на території військового містечка №2, що по провулку Арсенальному, знаходячись у добовому наряді, згідно графіку чергування, будучи водієм чергового тягача й відповідно маючи при собі гумову палку, кайданки і балон зі сльозогінним газом (що відносяться до спеціальних засобів), вживав алкогольні напої і в подальшому був виявлений в нетверезому стані відповідальним по батальйону.

Внаслідок чого, старшина обов`язки водія чергового тягача не виконував, бо був сильно зайнятий. 

"Таким чином, він вчинив недбале ставлення до військової служби, вчинене умовах особливого періоду, - тобто адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення", - йдеться у протоколі. 

У судовому засіданні свою вину чоловік визнав повністю, у скоєному щиро розкаявся.

У висновку чоловіка було визнано винним у скоєнні адмінправопорушення та оштрафовано на суму 2 тисячі 465 гривень. Також він повинен сплатити судовий збір у розмірі 384,20 грн.

Якщо ж така ситуація повториться, то громадянин сплатить подвійний штраф - 4 тисячі 930 гривень. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 466 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 853 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 806 0