Новини з 1996 року

Не заглядайте в очі меру Малецькому. У Кременчуці запустили акумуляторний тролейбус у Кохнівку

Олександр Курилов 26 червня 2020 10:50 875 0

У Кременчуці сьогодні – тролейбусна подія. Висвітлювали її працівники КП «КТРК», які ще вчора шукали для цієї справи чотири відеокамери.

Двома мали знімати, як їде сам тролейбус, й ще двома мали б знімати мера Кременчука Малецького, який пасажиром №1 їхав в цьому тролейбусі.

Відомо також, що наш мер давав старт новому тролейбусу й все було так, як при відкритті нової лавки в парку чи нового світлофора.

Далі ж слід сказати, що тролейбус №5А+ їхатиме за маршрутом від Річкового вокзалу до хлібозаводу.

Очікуваний інтервал руху – не менше години. Новий транспорт має показати, що ось очільнику міста не вдається в цьому районі налагодити рух маршрутних таксі й через це буде курсувати один тролейбус.

Далі ж – про оцінку події. Якщо дивитися на все очима жителів Кохнівки, де громадського транспорту й так не густо, то це, звісно, плюс.

Але наскільки вагомий плюс – ми пам’ятаємо. Бо насправді й це ми пам’ятаємо по руху такого ж одного тролейбуса в кварталі 304 – якщо йде дощ, то цей транспорт зупиняється. Якщо холодно, то він теж зупиняється, бо починаються проблеми з акумуляторами.

Втім, як-то кажуть, "подарованій коняці в зуби не заглядають" і так само немає чого заглядати в очі меру Кременчука Малецькому.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 480 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 954 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3465 0