Новини з 1996 року

Не окремо від всіх на Свіштовському. Мер Малецький змінив правила поховання померлих від COVID-19

Олександр Курилов 19 листопад 2020 11:00 644 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький, який мав би швидко забезпечити киснем усі лікарні нашого міста, в яких лікують хворих на коронавірус, змінив коронавірусні правила нашого міста.

Гірше, однак, що ці зміни стосуються не правил життя, за якими до кожного ліжка в медичних закладах мав би бути підведений кисень або як мінімум мав би стояти кисневий концентратор.

Й це останні рішення нашого міськвиконкому, які стосуються коронавірусних питань, але не лікування, а вже поховання померлих від COVID-19, в чому наше місто й так ставить суцільні антирекорди.

За тим, що вирішено на засіданні наших чиновників, вони внесли у справу поховань громадян, які померли від коронавірусу, суттєві зміни.

Мова про печальні справи прощання з небіжчиками.

Як і раніше, при похованні жителя нашого міста, що помер від «корони», можуть бути присутніми не більше 10 осіб.

Але якщо раніше громадян, які стали жертвами COVID-19, у відповідності до рішення № 613  «Про затвердження Положення про  організацію і проведення поховань померлих осіб від коронавірусної хвороби COVID-19…»,  можна було поховати тільки в окремому секторі на Свіштовському кладовищі, то нині саме цей пункт з рішення мерії прибрано.

Тож тепер ховати померлих від коронавірусу можна не лише в окремому секторі й не тільки на цьому кладовищі.

Останнє, про що слід додати, так це просто думки. А за ними, можливо б, наш виконком думав би не тільки про зміни у правилах поховання, але ще й про лікування хворих. Зокрема про забезпечення їх кисневими концентраторами, ліками та всім іншим.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 784 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 933 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1288 0