Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Не на апарати вентиляції легень. Благоустрій Кременчука готовий віддати більше 2 млн грн на дерева

Валерія Макряшина 13 березня 2020 15:35 1005 0

Комунальне підприємство "Благоустрій Кременчука" вже вмикає щорічний режим "Засадити все в місті!". На сайті відкритих закупівель Prozorro сьогодні, 13 березня, було оголошено тендер на закупівлю дерев, кущів і квітів на суму понад 2 млн грн бюджетних коштів.

Відповідно до тендерного замовлення (перелік можна переглянути під головним ФОТО), підприємство планує купити традиційно тополі, липи, платани, звичайні граби, берези та навіть груші. У списку також є ясень, горобина, дуб та яблуня "Лісет". Усього таких дерев замовляють 581 штуку.

Комунальники також забажали хвойних 495 штук - замовили ялину, багато видів ялівця, два види туї та сосни.  Висаджувати цього року збираються і 800 листяних кущів, зокрема троянди з пафосною назвою "Софі Лорен", бузину "Аурея", бірючину Вікарі, барбарис Тунберга, самшит, Білий дерен і гортензію.

А ось багаторічних квітів замовило підприємство не так багато, якщо говорити про види. Усього планують посадити 1100 рослин. Радуватиме кременчужан лаванда, міскантус, очіток, панікум (або декоративне просо) та сантоліна. 

 


Міскантус гігантський найчастіше використовується як акцент на задньому плані. Він вимагає маскування нижньої частини стебел через відмираюче в другій половині літа листя. Очіток відомий здавна і його часто називають кактусом без колючок. Панікум використовують для прикраси міксбордерів, альпійських гірок, рокаріїв, кам'янистих ділянок. Просо волосовидне прекрасно виглядає в групових посадках: його висівають поблизу чагарників, створюють масив біля газону, можна виростити живопліт, використовувати для обрамлення будівель, огорож. Сантоліна - кипарисова трава або бавовняна лаванда, як іноді її називають, це компактний красивий чагарник, який дуже люблять використовувати ландшафтні дизайнери для створення композицій.


 

Відповідно до тендерної документації, саджанці мають бути здоровими, без зовнішніх ознак пошкодження, коренева система рослин має бути розвинутою. Зважаючи на результати минулих закупівель рослин даним підприємством, можна здогадатися, хто буде переможцем.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 771 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1455 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1464 0