Новини з 1996 року

Не комунальна газета, а комунальне підприємство! Міськрада вийде з засновників «Вісника Кременчука»

Олександр Курилов 12 липня 2018 12:37 657 0

Кременчуцька міська рада вийде зі складу офіційних засновників газети «Вісник Кременчука» й припинить впливати на редакційну політику видання, яке було утворено депутатами міської ради в 1992 році. Відповідний проект рішення оприлюднено на сайті міської ради.

Сама реформа з припинення депутатського впливу на газету проводиться у відповідності до законодавства України й далі зміни будуть такими.

По-перше, міська рада вийде зі складу засновників комунального ЗМІ й газета змінить свій статус. За цими змінами, редакція вже не отримуватиме прямого фінансування з міського бюджету, як це було, однак залишиться виданням, яке друкуватиме оголошення міськвиконкому й за це отримуватиме кошти.

Інший плюс, який залишається, – це приміщення редакції, яке міськвиконком передасть в оренду на 15 років, причому плата складе 1 гривню на рік.

Однак на цьому всі пільги для відпущених на волю журналістів завершаться.

Слід додати, що такі зміни ніяк не вплинуть на кількість реклами, яка використовується для підтримки не надто великого авторитету міського голови Кременчука Віталія Малецького.

Для таких речей, крім газети міськради,  в кременчуцького градоначальника є газета «Автограф», яка друкується накладом 40 тисяч примірників і розноситься по квартирах. Також мер Кременчука особисто керує сайтом з назвою «Тудей».

До всього на рекламу нашого градоначальника та його восьми заступників працює ціле комунальне підприємство КТРК, яке фінансується з бюджету міста й на утримання якого виділяються щорічно десятки мільйонів гривень.   

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 676 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1069 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1014 0